Notebookcheck Logo

Inteligentna lampa sufitowa Philips Hue w nowych kolorach

Lampa sufitowa Philips Hue Being jest już dostępna w USA w kolorze czarnym i białym. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Lampa sufitowa Philips Hue Being jest już dostępna w USA w kolorze czarnym i białym. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Philips Hue wprowadził na rynek dwie nowe, czarną i białą wersję lampy sufitowej Being. Dzięki źródłu światła LED i jasności do 2350 lumenów, inteligentne światło można przyciemniać i oferuje szeroką gamę odcieni białego światła. Inne funkcje obejmują sterowanie za pomocą aplikacji i kompatybilność z Apple Home i Amazon Alexa.
Smart Home Launch

Lampa sufitowa Philips Hue Being jest teraz dostępna w dwóch nowych kolorach czarny i białej w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej urządzenie było dostępne z aluminiowym wykończeniem https://www.philips-hue.com/en-us/p/hue-white-ambiance-being-ceiling-light/046677570873#specificationspoza różnymi kolorami, wszystkie modele są identyczne. Premiera została ogłoszona na początku tego rokua produkty są już dostępne w Europie.

Lampa sufitowa Being zapewnia ściemnialne białe oświetlenie o jasności do 2350 lm. W ofercie znajduje się 50 000 odcieni, od cieplejszej temperatury barwowej 2200K do chłodniejszych tonów około 6500K. Oczekuje się, że źródło światła LED będzie działać przez około 25 000 godzin. Światło jest rozpraszane za pomocą centralnego klosza i pasków po bokach, co powinno skutkować efektem aureoli na suficie. Philips Hue sugeruje, że dzięki temu inteligentne światło nadaje się do różnych pomieszczeń w domu, takich jak sypialnia czy korytarz. Podobnie jak w przypadku innych produktów tej marki, lampą można sterować bezpośrednio przez Bluetooth, łącząc ją z innymi inteligentnymi gadżetami domowymi lub korzystając z mostka Hue Bridge, aby uzyskać więcej funkcji.

Aplikacja Philips Hue, niedawno zaktualizowana do wersji 5.13.0, umożliwia jednoczesne sterowanie oświetleniem. Urządzenie jest również kompatybilne z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Home. Lampa ma wymiary 2 x 13,7 x 13,7 cala (~51 x 348 x 348 mm) i jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Nowe lampy sufitowe Philips Hue Being w kolorze białym i czarnym są już dostępne w Stanach Zjednoczonych za 219,99 USD, czyli w tej samej cenie, co oryginalny aluminiowy wariant. Klienci w Europie mogą nabyć produkty za £179.99/€199.99.

(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Inteligentna lampa sufitowa Philips Hue w nowych kolorach
Polly Allcock, 2024-03-26 (Update: 2024-03-26)