Notebookcheck Logo

Aktualizacja Philips Hue wprowadza nowe funkcje do inteligentnych świateł

Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.13.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.13.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aplikacja Philips Hue w wersji 5.13.0 jest już dostępna dla systemów iOS i Android. Aktualizacja dodaje wiele nowych funkcji do inteligentnych świateł i akcesoriów. Obejmują one efekt kolorowego oświetlenia Prism, energooszczędne sceny i inteligentne funkcje dla różnych akcesoriów przełączników Hue Tap.
Smart Home

Firma Signify udostępniła nową aktualizację aplikacji Philips Hue, w wersji 5.13.0. Najnowsze oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS i Android i wprowadza szereg funkcji do inteligentnych świateł i przełączników Philips Hue.

Nowy efekt Prism zapewnia sekwencję przechodzącą przez kolory tęczy. Ustawienie wstępne można znaleźć pod ikoną efektów na karcie wybranego inteligentnego oświetlenia lub grupy. Klienci mają również dostęp do nowych scen w kategorii oszczędzania energii w galerii scen. Ponadto akcesoria do przełączników Tap, takie jak przełącznik wybierania Hue Tap i Hue Tap Switch Mini, zostały ulepszone. Użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do różnych inteligentnych funkcji, takich jak oświetlenie czasowe i tryb cyklu scen. Dodatkowo, scena Naturalne światło jest teraz dostępna dla przełączników, automatycznie dostosowując kolor i jasność oświetlenia do pory dnia. Narzędzia te zostały dodane do modułów przełączników ściennych w aktualizacji na początku tego roku i są również podobno w drodze dla przyjaciół przełączników Hue.

Kolejna funkcja zauważona przez Hueblog.com ułatwia edycję sceny z ekranu wyboru kolorów. Nowy przycisk Zapisz został dodany w lewym górnym rogu strony, umożliwiając utworzenie nowej sceny lub aktualizację istniejącej za pomocą wybranego koloru. Aby uzyskać dostęp do nowych funkcji, mogą Państwo pobrać aplikację Philips Hue w wersji 5.13.0 ze sklepu Apple App Store oraz Google Play Store.

Dziennik zmian dla aplikacji Philips Hue w wersji 5.13.0. (Źródło obrazu: Apple App Store)
Dziennik zmian dla aplikacji Philips Hue w wersji 5.13.0. (Źródło obrazu: Apple App Store)
Schemat ilustrujący naturalną scenę świetlną Philips Hue. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Aktualizacja Philips Hue wprowadza nowe funkcje do inteligentnych świateł
Polly Allcock, 2024-03-20 (Update: 2024-03-20)