Notebookcheck Logo

OPPO Find X6 Pro jako flagowy smartfon z potrójnym tylnym aparatem przed premierą

Find X6 Pro: mistrz telefoto? (Źródło: OPPO)
Find X6 Pro: mistrz telefoto? (Źródło: OPPO)
OPPO wypuściło teraz swoje pierwsze w historii oficjalne próbki zdjęć Find X6 Pro- (i Hasselblad-) oznaczone znakiem wodnym, potwierdzając tym samym nadchodzący flagowiec Android jako urządzenie z potrójnym tylnym aparatem. Etykieta zdjęć zawiera również specyfikacje przysłony i ogniskowej, z których niektóre są tak zaawansowane, że doprowadziły do spekulacji, że OEM popełnił błąd na swoich własnych oficjalnych materiałach marketingowych.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Software

OPPO oficjalnie potwierdziło plotki, że Find X6 Pro ma 3 tylne kamery. Przynajmniej jeden z nich ma telefoto możliwości malowane teraz jako klasowe wśród tych z flagowych smartfonów Android przed ich oficjalnym Marca 2023 r debiut.

Ten nowy hype pochodzi dzięki uprzejmości X6 Pro wstępnych próbek aparatu https://weibo.com/1710173801/MxFggfJGx?pagetype=profilefeed, z których każdy pochodzi z niektórych danych EXIF jako część ich znaków wodnych. Twierdzi on, że podczas gdy ogniskowa jednego z aparatów X6 Pro wynosi 23mm, inny może przejść do 144mm.

Ten praktycznie niespotykany poziom zoom może być spowodowany cyfrowym wzmocnieniem, wyjaśnienie, które może lub nie może również wyjaśnić ekstremalne f/4.5 apertura na drugim zdjęciu próbnym o ogniskowej 65mm. Inną jest teoria https://www.gsmarena.com/oppo_releases_first_find_x6_pro_camera_samples-news-57939.php że wartość ta jest błędem, który utorował sobie drogę do OPPO's własne oficjalne nowe promo.

W każdym razie, ich bogate w aktualizacje roszczenia odnoszą się do nadchodzącego urządzenia low-light z ocenami ISO, które idą od 100 do 24512 w tym nowym przecieku. Czy są one sprawdzone prawo na Find X6 Pro recenzję tylko może nie mieć znaczenia, jak niepewność nad nowym putative Samsung Galaxy S23 Ultra rywal iść globalny szaleje na.

Kup OnePlus 11 na Amazon

Próbki aparatu nowego Find X6 Pro firmy OPPO przeczą przekonaniom. (Źródło: OPPO via Weibo)
Próbki aparatu nowego Find X6 Pro firmy OPPO przeczą przekonaniom. (Źródło: OPPO via Weibo)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OPPO Find X6 Pro jako flagowy smartfon z potrójnym tylnym aparatem przed premierą
Deirdre O'Donnell, 2023-03-18 (Update: 2023-03-18)