Notebookcheck Logo

Stabilna aktualizacja Android 13 jest już dostępna dla użytkowników Nothing Phone (1) na całym świecie

Posiadacze Nothing Phone (1) już wkrótce poznają smak Android 13 na swoich urządzeniach (image via own)
Posiadacze Nothing Phone (1) już wkrótce poznają smak Android 13 na swoich urządzeniach (image via own)
Użytkownicy, którzy wzięli udział w programie beta firmy Nothing otrzymują właśnie aktualizację 1.5 systemu Nothing OS opartego na Android 13. Użytkownicy Nothing Phone (1) na stabilnej Android 12 powinni idealnie otrzymać ją w najbliższych dniach.
Android 5G Smartphone Software

CEO Carl Pei wzbudził dość burzę z jego podejściem do aktualizacji oprogramowania, co spowodowało, że Nothing Phone (1) utknął na Android 12 przez większą część 2022 roku lepszą część 2022. Program beta został ogłoszony później w roku, z stabilną aktualizacją zaplanowaną na "początku 2023". Teraz toczy się w Indiach, Włoszech, Szwecji i innych regionach z dużym zastrzeżeniem.

Użytkownicy na Reddit i Twitter zgłosili otrzymanie stabilnej Nothing OS 1.5 na swoim telefonie Nothing Phone (1). Jednak tylko uczestnicy otwartej bety są uprawnione, jak build jest tylko 157 MB i jest dołączony do starszego stycznia 2023 Android poprawki bezpieczeństwa. Pełna aktualizacja będzie wybitnie większa i miejmy nadzieję, że przyjdzie ze zaktualizowanymi zabezpieczeniami. Niemniej jednak, jest to dobra wiadomość, ponieważ zapewnia, że oprogramowanie jest gotowe i powinno zostać wdrożone w ciągu najbliższych dni.

Niektóre ze zmian wprowadzonych przez Android 13 oparte Nic OS 1.5 aktualizacji obejmuje nowe opcje dostosowywania telefonu Glyph, zintegrowany skaner kodów QR w aplikacji aparatu, przeprojektowany panel sterowania mediami, szybsze odblokowanie odciskiem palca i czasy ładowania aplikacji, więcej opcji dostosowywania ekranu blokady i więcej. Budowa dla zwykłych Nothing Phone (1) może zawierać kilka dodatkowych zmian, a my zaktualizujemy ten post, gdy tylko wejdzie na żywo.

Kupić Nothing Ear Stick na Amazon

Changelog aktualizacji Nothing OS 1.5 (image via Reddit)
Changelog aktualizacji Nothing OS 1.5 (image via Reddit)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Stabilna aktualizacja Android 13 jest już dostępna dla użytkowników Nothing Phone (1) na całym świecie
Anil Ganti, 2023-02-17 (Update: 2023-02-17)