Notebookcheck Logo

Mobvoi TicWatch 5 Pro debiutuje jako flagowy smartwatch z nowym procesorem i 80-godzinnym czasem pracy na baterii

TicWatch 5 Pro. (Źródło: Mobvoi)
TicWatch 5 Pro. (Źródło: Mobvoi)
Mobvoi oficjalnie zaprezentowało dziś (24 maja 2023 r.) swój najnowszy smartwatch klasy premium. TicWatch 5 Pro jest pierwszą marką, ponieważ ma chipset Snapdragon W5 + Gen 1 i fizyczną koronę. Czas pracy na baterii wynosi do 80 godzin dzięki dwuwarstwowemu wyświetlaczowi o "ultra niskim poborze mocy". Pro 5 obsługuje również 100 lub więcej "profesjonalnych" trybów treningu w interfejsie użytkownika opartym na Wear OS 3.
Accessory Android Launch Smartwatch Software Touchscreen Wearable

Mobvoi zapewnia, że jego nowy flagowy smartwatch jest "bez równych" dzięki nowemu Snapdragonowi W5+ Gen 1 Wearable Platform. Ma on być do dwóch razy szybszy niż jego poprzednik z powierzchnią, która zmniejszyła się o 30%.

Pozwala to producentowi OEM na dołączenie do niego elementów wewnętrznych, takich jak bateria 628 mAh, która może naładować się do 65% w zaledwie 30 minut. TicWatch Pro 5 oferuje również nową obrotową koronę dla lepszej kontroli, mimo że jego 1,43-calowy AMOLED jest reklamowany jako wystarczająco czuły, aby reagować na wprowadzanie danych jednym palcem lub palcem w rękawiczce.

Integruje on również najnowszą generację wyświetlacza Mobvoi wyświetlacz dodatkowy która może wyświetlać uproszczone wersje odczytów z tętna i tlenu we krwi TicWatch Pro 5 czujników tętna i tlenu we krwi czujników tętna i tlenu we krwi TicWatch Pro 5, a także nowy wbudowany kompas wraz z dodatkami "zwiększającymi przygodę", takimi jak barometr i wysokościomierz. Nowy flagowiec jest również oceniany jako "zaawansowany" VO2Max i funkcje śledzenia snu.

The Wear OS 3-pro 5 mieści to wszystko w obudowie 5ATM/MIL-STD-810H-w aluminiowej obudowie "serii 7000" z radełkowaną ramką i kryształem Gorilla Glass. Jest on dostępny zarówno na mobvoi.com i Amazon z 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej w cenie 349 USD.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Mobvoi TicWatch 5 Pro debiutuje jako flagowy smartwatch z nowym procesorem i 80-godzinnym czasem pracy na baterii
Deirdre O'Donnell, 2023-05-25 (Update: 2023-05-25)