Notebookcheck Logo

Mobvoi TicWatch Pro 3 podobno czeka w kolejce na aktualizację do Wear OS 3

Mobvoi będzie ostatnim z OEM-ów smartwatcha Google, który dostarczy Wear OS 3. (Źródło obrazu: NotebookCheck)
Mobvoi będzie ostatnim z OEM-ów smartwatcha Google, który dostarczy Wear OS 3. (Źródło obrazu: NotebookCheck)
Według sprzecznych doniesień, Mobvoi może zaktualizować wszystkie swoje smartwatche oparte na Snapdragon Wear 4100 do Wear OS 3, w tym TicWatch Pro 3. Wcześniej firma nakreśliła, że tylko TicWatch E3 i TicWatch Pro 3 Ultra otrzymają dużą aktualizację OS, aczkolwiek dopiero pod koniec 2023 roku.
Wearable Software Leaks / Rumors

Na początku tego miesiąca, Gadgets & Wearables ujawniło że Mobvoi informowało klientów TicWatch o harmonogramie wydania Wear OS 3. Podobno firma stwierdziła, że tylko TicWatch E3 i TicWatch Pro 3 Ultra otrzymają Wear OS 3, pomimo tego, że obie pary posiadają ten sam Snapdragon Wear 4100 chipset jak oryginalny TicWatch Pro 3. Dla odniesienia, wszystkie smartwatche TicWatch pozostają na Wear OS 2, z TicWatch Pro 5 wciąż nie wydany na razie.

Następnie Gadgets & Wearables skontaktował się z Mobvoi, aby wyjaśnić swoje plany dotyczące Wear OS 3. Według strony internetowej, tj.TicWatch Pro 3nadal kwalifikuje się do aktualizacji do Wear OS. Nowe oświadczenie nie omawia jednak daty wydania Wear OS 3. Zamiast tego, Mobvoi poinformował jedynie Gadgets & Wearables, że opublikuje wszelkie nowości na swojej stronie internetowej i podziękował stronie za "cierpliwość i zrozumienie".

Wcześniej Mobvoi stwierdziło, że zacznie aktualizować smartwatche TicWatch do Wear OS 3 w trzecim kwartale 2023 roku. Jednak Google może już wydać Wear OS 4 do tego momentu, z dowodami sugerującymi, że firma ma m.in Aktualizacja oparta na Material You w pracach. Jeśli tak jest, to Google może zaprezentować nową wersję Wear OS w przyszłym miesiącu podczas I/O 2023 r, obok Android 14 i co najmniej Pixel 7a. Innymi słowy,TicWatch E3iTicWatch Pro 3smartwatche mogą znów działać na przestarzałym oprogramowaniu do czasu przybycia ich aktualizacji Wear OS 3.

Price comparison

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 04 > Mobvoi TicWatch Pro 3 podobno czeka w kolejce na aktualizację do Wear OS 3
Alex Alderson, 2023-04-13 (Update: 2023-04-13)