Notebookcheck Logo

Spider-Man 2: Sony ujawnia spektakularny gameplay z PS5, ale nie podaje dokładnej daty premiery

Nadal nie jest jasne, kiedy dokładnie posiadacze PS5 będą mogli cieszyć się Spider-Manem 2 (Zdjęcie: Sony)
Nadal nie jest jasne, kiedy dokładnie posiadacze PS5 będą mogli cieszyć się Spider-Manem 2 (Zdjęcie: Sony)
W wielkim finale najnowszej prezentacji Sony, gamingowy gigant pokazał dziesięciominutowy film z pełną akcji rozgrywką z wyczekiwanego Spider-Mana 2 na PS5. Jednak fani PlayStation, którzy czekają na dokładną datę premiery, po raz kolejny zostali rozczarowani.
Console Gaming

W trakcie swojej wiosennej prezentacji japoński gigant technologiczny Sony nie tylko zaprezentował zupełnie nowy handheld streamingowy o nazwie PlayStation "Project Q", ale firma opublikowała również nowy film z rozgrywki z prawdopodobnie najbardziej niecierpliwie oczekiwanego tytułu na wyłączność w 2023 roku. Zgodnie z oczekiwaniami, Spider-Man 2 zapewnia graficzne fajerwerki na PS5, ale deweloper Insomniac Games nie ustalił jeszcze konkretnej daty premiery.

Ponad dziesięć minut prawdziwego materiału z rozgrywki z Marvel's Spider-Man 2 stanowiło główną atrakcję tegorocznego wydarzenia, dlatego Sony zachowało go do samego końca godzinnej transmisji na żywo. Gracze, którzy przegapili prezentację, mogą ponownie obejrzeć zwiastun poniżej lub na YouTube. Gracze z pierwszej części gry będą już zaznajomieni z Peterem Parkerem i Milesem Moralesem, obaj będą częścią Spider-Mana 2, ponieważ gracze będą mogli płynnie przełączać się między dwiema postaciami podczas rozwoju akcji.

Podobnie jak uznana przez krytyków poprzedniknowy film z rozgrywki pokazuje, że Spider-Man 2 nadal będzie zawierał trzymające w napięciu sceny skradania się, a także zapierające dech w piersiach pościgi ze wspólnikami złoczyńcy Kravena Łowcy, którego pojawienie się w Nowym Jorku zostało zapowiedziane w osobnym zwiastunie kinowym https://www.youtube.com/watch?v=bg140A2HPnk. Chociaż rozgrywka jest obecnie dostępna tylko w rozdzielczości 1080p, poziom szczegółowości pokazany na filmie sugeruje, że Spider-Man 2 będzie prawdopodobnie kolejną wizualną gratką, która w pełni wykorzystuje moc graficzną PS5. Niestety, Sony nie ujawniło jeszcze dokładnej daty premiery, ponieważ firma wciąż mówi tylko o "jesieni 2023 roku".

Kup Spider-Mana na PlayStation 5 na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Spider-Man 2: Sony ujawnia spektakularny gameplay z PS5, ale nie podaje dokładnej daty premiery
Enrico Frahn, 2023-05-25 (Update: 2023-05-25)