Notebookcheck Logo

Mobvoi odsłania nową platformę danych o sporcie i zdrowiu

Mobvoi odsłania nową usługę. (Źródło: Mobvoi)
Mobvoi odsłania nową usługę. (Źródło: Mobvoi)
Mobvoi potencjalnie wzmocnił swoje miejsce w branży śledzenia zdrowia dzięki swojej nowej platformie informatycznej online. Jest ona reklamowana jako kompleksowe rozwiązanie pomagające analizować postępy w zakresie zdrowia i kondycji fizycznej w okresie do siedmiu dni za pośrednictwem interfejsu przeglądarki internetowej. Nowa platforma danych sportowych i zdrowotnych oferuje również raporty do pobrania oraz kompatybilność z innymi usługami, takimi jak Strava.
Accessory Biotech Launch Smartwatch Software Wearable Desktop Laptop / Notebook

Mobvoi ogłosiło swój najnowszy sposób, aby wydobyć więcej z urządzenia wearable przeznaczonego dla zdrowia lub fitness-śledzenia. Nowa platforma danych sportowych i zdrowotnych OEM może również pomóc w konkurowaniu z innymi markami, takimi jak np Amazfit, zapewniając, że nowy login sprawi, że informacje, o których mowa, będą bardziej "intuicyjne" i łatwiejsze do zrozumienia.

Odpowiednio, nowa Platforma Mobvoi umieszcza metryki, w tym tlen we krwi, heart-rate i stres na jednej stronie, w sposób, który może zwiększyć zdolność użytkownika do śledzenia do 7 dni wartości tych danych i porównać je dzień po dniu.

Platforma jest również oceniane do zaoferowania "szczegółowe" treningi i analizy, a także może eksportować te dane w formacie .tcx. Dzięki temu jest kompatybilna z platformami innych firm, takimi jak Strava, COROS Training Hub i Garmin Connect.

Wymaga nowego lub istniejącego Mobvoi ID (który użytkownik może mieć już ustawiony w trakcie używania swojego TicWatch) i jest dostępny poprzez stronę h.mobvoi.com na komputerze.

Kup TicWatch Pro 3 Ultra na Amazon

Mobvoi przedpremierowo prezentuje swoją nową platformę danych o sporcie i zdrowiu. (Źródło: Mobvoi)
Mobvoi przedpremierowo prezentuje swoją nową platformę danych o sporcie i zdrowiu. (Źródło: Mobvoi)

Źródło(-a)

Mobvoi Email Release

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Mobvoi odsłania nową platformę danych o sporcie i zdrowiu
Deirdre O'Donnell, 2023-02-16 (Update: 2023-02-16)