Notebookcheck Logo

Mobvoi wydaje nową aktualizację wprowadzającą ulepszenia do różnych smartwatchy

Zegarki TicWatch E3 (powyżej), Pro 3 GPS i Pro 3 Ultra GPS otrzymują aktualizacje. (Źródło zdjęcia: Mobvoi)
Zegarki TicWatch E3 (powyżej), Pro 3 GPS i Pro 3 Ultra GPS otrzymują aktualizacje. (Źródło zdjęcia: Mobvoi)
Mobvoi wprowadza aktualizacje dla smartwatchy TicWatch E3, TicWatch Pro 3 GPS i TicWatch Pro 3 Ultra GPS. Dwie wersje oprogramowania są wydawane etapami, przynosząc różne poprawki błędów i optymalizacje dla urządzeń do noszenia. Ponadto w wydaniu tym powraca popularna funkcja, która została usunięta.
Smartwatch Wearable

Mobvoi ogłosiło na stronie https://www.facebook.com/groups/2952679438107711/permalink/25181733671442303 aktualizację dla smartwatchy z serii 4100, w tym modelu TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 Ultra GPSi TicWatch E3. Oprogramowanie jest dostępne w wersjach RMRB.240228.002 i RMKB.240228.004, wprowadzając różne funkcje i ulepszenia do urządzeń do noszenia.

Po pierwsze, Mobvoi przywróciło funkcję umożliwiającą dostosowanie klawisza funkcyjnego, która została usunięta podczas starszej aktualizacji. Teraz można wybrać, co się stanie po naciśnięciu przycisku w prawym dolnym rogu smartwatcha. Firma twierdzi, że zwolniła pamięć, aby przyspieszyć działanie zegarka, usuwając starsze tarcze zegarka i niepopularne aplikacje, takie jak Kalkulator i TicBreathe. Ponadto rozwiązano problem z echem podczas połączeń Bluetooth. W zestawie znajduje się również najnowsza poprawka bezpieczeństwa i poprawki kilku błędów; dalsze szczegóły dotyczące tego, które problemy zostały rozwiązane, nie zostały podane w dzienniku zmian.

Aktualizacje dla Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 Ultra GPS i TicWatch E3 są wdrażane etapami, zgodnie z harmonogramem przedstawionym na poniższym obrazku. Aktualizację można pobrać poprzez Ustawienia > System > Informacje > Aktualizacje systemu. Niektórzy użytkownicy zgłaszali konieczność wielokrotnego naciskania przycisku w celu uruchomienia procesu instalacji.

Harmonogram wydania aktualizacji dla smartwatchów Mobvoi z serii 4100. (Źródło obrazu: Mobvoi via Facebook)
Harmonogram wydania aktualizacji dla smartwatchów Mobvoi z serii 4100. (Źródło obrazu: Mobvoi via Facebook)
Dziennik zmian dla aktualizacji smartwatchów Mobvoi z serii 4100. (Źródło obrazu: Mobvoi via Facebook)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Mobvoi wydaje nową aktualizację wprowadzającą ulepszenia do różnych smartwatchy
Polly Allcock, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)