Notebookcheck Logo

Garmin ogłasza czerwcową aktualizację dla wielu smartwatchy i komputerów rowerowych z różnymi nowymi funkcjami i ulepszeniami

Garmin twierdzi, że wprowadził kilka nowych funkcji do serii Fenix 7 wraz z aktualizacją funkcji z czerwca 2024 roku. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin twierdzi, że wprowadził kilka nowych funkcji do serii Fenix 7 wraz z aktualizacją funkcji z czerwca 2024 roku. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Firma Garmin ujawniła szczegóły dotyczące aktualizacji funkcji z czerwca 2024 roku. Według firmy, aktualizacja będzie kontynuowana w tym miesiącu dla popularnych smartwatchy, takich jak Fenix 7 i Forerunner 265, a także komputerów rowerowych, takich jak Edge Explore 2 i Edge 1080.
Smartwatch Wearable Software

Garmin kontynuuje wprowadzanie nowych funkcji dla swojego stosu produktów smartwatch w zawrotnym tempie. Zazwyczaj firma koncentruje się na dostarczaniu uczestnikom programu Beta nowych aktualizacji. Jednak w ostatnich tygodniach zmieniła taktykę, aby dostarczać nowe stabilne aktualizacje dla różnych modeli. W tym celu ogłosiła aktualizację funkcji z czerwca 2024 r. dla wielu smartwatchów i komputerów rowerowych, w tym Forerunner 165 (obecnie 249,99 USD na Amazon).

Na podstawie poniższego wykresu Garmin udostępnił aktualizację funkcji z czerwca 2024 r. dla Forerunner 165 do Forerunner 965, a także starszych Forerunner 255 i Forerunner 955. Dodatkowo, seria Fenix 7 i jej odpowiedniki kwalifikują się, podobnie jak Venu 3 i Vivoactive 5. Co więcej, Garmin włączył komputery rowerowe Edge Explore 2, Edge 540, Edge 840 i Edge 1080 do tej samej aktualizacji funkcji, pomimo braku parytetu funkcji z ich odpowiednikami smartwatch.

W szczególności komputery rowerowe firmy dzielą się jedynie dodatkiem nawigacji pin drop z rodzeństwem smartwatcha. Z kolei funkcja Znajdź mój telefon i ulepszenia punktów zwrotnych są dostępne wyłącznie w smartwatchach, podobnie jak aplikacja Garmin Messenger. Dla porównania, Garmin potwierdził w tym samym komunikacie prasowym, że rozpoczął już wdrażanie aktualizacji funkcji z czerwca 2024 r., Dodając, że będzie to "kontynuować w nadchodzących tygodniach". Niestety, nie podano żadnych numerów kompilacji oprogramowania.

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Garmin ogłasza czerwcową aktualizację dla wielu smartwatchy i komputerów rowerowych z różnymi nowymi funkcjami i ulepszeniami
Alex Alderson, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)