Notebookcheck Logo

Garmin wydaje nową aktualizację do smartwatchów Fenix 7 z obietnicą naprawy wyłączania systemu

Najnowsza aktualizacja serii Fenix 7 wydaje się zawierać kilka poważnych błędów. (Źródło obrazu: Garmin)
Najnowsza aktualizacja serii Fenix 7 wydaje się zawierać kilka poważnych błędów. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin udostępnił kolejną aktualizację dla smartwatchy z serii Fenix 7 i ich odpowiedników. Po wersji beta 17.22, wersja beta 17.23 ma rozwiązać potencjalnie krytyczny problem, który pojawia się po zastosowaniu aktualizacji oprogramowania.
Smartwatch Wearable Software

Garmin dopiero niedawno dostarczył nową stabilną aktualizację dla serii Fenix 7 i jej odpowiedników. Następnie jednak powróciła do programu Beta wydając wersję beta 17.22 z poprawką błędu, który mógł powodować awarie podczas rozpoczynania aktywności. Nawiasem mówiąc, pojawiły się doniesienia, że Wersja oprogramowania 17.20ostatnia stabilna aktualizacja, zawierała wystarczająco dużo błędów, aby Garmin wstrzymał jej wdrażanie.

W tym celu Garmin wprowadził wersję beta 17.23 z wystarczającą ilością poprawek błędów, które obsługują ten widok. Proszę pamiętać, że aktualizacja jest dostępna tylko dla smartwatchy innych niż Pro. W związku z tym wersja beta 17.23 jest obecnie niedostępna między innymi dla takich modeli jak Epix 2 Pro i Fenix 7 Pro (obecnie 709,99 USD na Amazon).

Przypuszczalnie każda z tych tymczasowych poprawek błędów zostanie włączona do nowej stabilnej aktualizacji dla wszystkich smartwatchy Enduro 2, Epix 2, Fenix 7, Quatix 7 i Marq 2. W międzyczasie wersja beta 17.23 ma rozwiązać problem, który może spowodować zamknięcie systemu po zastosowaniu aktualizacji oprogramowania. Proszę zobaczyć post na forum Garmin aby uzyskać więcej informacji.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Garmin wydaje nową aktualizację do smartwatchów Fenix 7 z obietnicą naprawy wyłączania systemu
Alex Alderson, 2024-05-29 (Update: 2024-05-29)