Notebookcheck Logo

Aplikacja YouTube Music na smartwatche Garmin już dostępna

Użytkownicy smartwatchów Garmin mogą teraz pobrać aplikację YouTube Music. (Źródło obrazu: Garmin)
Użytkownicy smartwatchów Garmin mogą teraz pobrać aplikację YouTube Music. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin uruchomił aplikację YouTube Music dla użytkowników swoich smartwatchy. Inne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Spotify i Amazon Music, są już dostępne dla urządzeń do noszenia. Nowa aplikacja oferuje spersonalizowane listy odtwarzania i miksy aktywności, a niektórzy klienci mogą pobierać treści na swój zegarek.

Aplikacja YouTube Music jest już dostępna dla smartwatchów Garmin. Usługa przesyłania strumieniowego, często wymagana przez użytkowników urządzeń do noszenia, dołącza do innych dostawców muzyki i podcastów, takich jak Spotify, Deezer i Amazon Music, które są już dostępne dla urządzeń do noszenia Garmin w formie aplikacji.

YouTube Music zapewnia dostęp do ponad 100 milionów utworów, a Google twierdzi, że oferuje różne ekskluzywne nagrania na żywo i remiksy. Funkcje obejmują szereg wyselekcjonowanych list odtwarzania, automatycznie generowanych list odtwarzania w oparciu o gust użytkownika oraz dedykowane miksy aktywności. Podobnie jak w przypadku innych wersji YouTube Music, treści będą zorganizowane w bibliotece, w której można przeglądać ulubione i dodane utwory. Ponadto subskrybenci YouTube Music Premium lub YouTube Premium mogą pobierać listy odtwarzania i podcasty na swój zegarek, co oznacza, że można słuchać treści bez telefonu. Warto również zauważyć, że osoby niebędące subskrybentami będą otrzymywać reklamy podczas słuchania.

Aplikacja jest kompatybilna z szeroką gamą modeli, w tym Forerunner 255 Music, Fenix 7, Instinct 2 i Venu 3; pełną listę kompatybilnych smartwatchy można znaleźć na liście aplikacji https://apps.garmin.com/apps/b841615b-6b4c-4425-a912-377827866362 . Aplikację YouTube Music można pobrać za pośrednictwem sklepu Garmin Connect IQ Store.

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Aplikacja YouTube Music na smartwatche Garmin już dostępna
Polly Allcock, 2024-06-13 (Update: 2024-06-13)