Notebookcheck Logo

Średniej klasy smartwatch Garmin otrzymuje ponad tuzin ulepszeń dzięki nowej stabilnej aktualizacji

Wersja oprogramowania 19.18 wprowadza liczne poprawki błędów i ulepszenia do Forerunner 165. (Źródło obrazu: Garmin)
Wersja oprogramowania 19.18 wprowadza liczne poprawki błędów i ulepszenia do Forerunner 165. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin zaktualizował Forerunner 165 do wersji oprogramowania 19.18. Wersja oprogramowania 19.18, która pojawiła się wkrótce po wprowadzeniu równoważnych aktualizacji dla takich urządzeń jak Forerunner 965, wprowadza ponad tuzin zmian do najnowszego smartwatcha Forerunner firmy Garmin, chociaż wiele z nich ma na celu rozwiązanie zaległych błędów.
Smartwatch Wearable Software

Wersja oprogramowania 19.18 trafiła na Forerunner 165 (obecnie 249,99 USD na Amazon), najnowszy smartwatch Garmina z serii Forerunner. Dla przypomnienia, nowa aktualizacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy Forerunner 165, nie tylko tych, którzy uczestniczą w programie beta Garmina. Mając to na uwadze, firma wskazuje w swoim poście na forum, że wersja oprogramowania 19.18 dotarła na razie tylko do około 20% urządzeń Forerunner 165.

Chociaż aktualizacja zostanie dostarczona automatycznie, możliwe jest również pobranie jej ręcznie, przechodząc do System, Aktualizacja oprogramowania, a następnie dotykając "Sprawdź aktualizacje" w menu głównym smartwatcha. Biorąc pod uwagę, że poprzednia stabilna aktualizacja Forerunner 165 pojawiła się ponad miesiąc temu, nie powinno być zaskoczeniem, że wersja oprogramowania 19.18 zawiera kilka ulepszeń.

Prawdopodobnie jedną z kluczowych funkcji aktualizacji jest wprowadzenie dynamicznego przełączania źródła tętna. Krótko mówiąc, pozwala to Forerunner 165 automatycznie wybrać najdokładniejsze źródło monitorowania tętna podczas biegu, jeśli użytkownik nosi również czujnik tętna na klatce piersiowej (HRM). Co więcej, wersja oprogramowania 19.19 dodaje aplikację Garmin Messenger i jej funkcję Znajdź mój telefon. Pełna lista zmian, w tym wspomniane już nowe funkcje, jest następująca:

 • Dodanie funkcji Znajdź mój telefon - Podczas aktywności proszę użyć GPS, aby nawigować do miejsca, w którym telefon utracił połączenie.
 • Dodanie aplikacji Garmin Messenger - Dodaje obsługę komunikatora Garmin Messenger za pomocą spojrzenia i aplikacji.
 • Add HR Dynamic Source Switching - Dodaje dynamiczne przełączanie źródła tętna, aby wybrać najlepsze źródło danych tętna (zegarek lub HRM na klatkę piersiową) w celu poprawy dokładności podczas biegania.
 • Dodano funkcję Jet Lag Adviser.
 • Naprawiono ustawienie "Zablokuj na drodze", które nie było honorowane.
 • Naprawiono sporadyczną awarię sterowania muzyką.
 • Naprawiono ciągłe wibracje powiadomień dla połączeń przychodzących.
 • Naprawiono niespójne porządkowanie profili aktywności między aplikacją Connect a urządzeniem.
 • Naprawiono sporadyczne wyłączanie się czujnika tętna Zwift w systemie iOS.
 • Naprawiono sporadyczny błąd przesyłania aktywności ze skakanki.
 • Naprawiono automatyczny wybór jednostki odległości w ustawieniach czasu rzeczywistego.
 • Naprawiono haptyczne sprzężenie zwrotne interfejsu użytkownika.
 • Różne ulepszenia i poprawki interfejsu użytkownika.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Średniej klasy smartwatch Garmin otrzymuje ponad tuzin ulepszeń dzięki nowej stabilnej aktualizacji
Alex Alderson, 2024-05-29 (Update: 2024-05-29)