Notebookcheck Logo

Zegar Tesla S3xy Time Glow jest już dostępny

Zegar Tesla S3xy Time Glow posiada sześć kolorowych wyświetlaczy IPS. (Źródło zdjęcia: Tesla)
Zegar Tesla S3xy Time Glow posiada sześć kolorowych wyświetlaczy IPS. (Źródło zdjęcia: Tesla)
Tesla wprowadziła na rynek chiński nowy produkt, zegar S3xy Time Glow. Urządzenie posiada sześć kolorowych wyświetlaczy IPS umieszczonych w zakrzywionych szklanych obudowach, z różnymi trybami wyświetlania. Inne funkcje obejmują konfigurowalne zdjęcia, funkcje drzemki i powtarzania alarmów oraz wbudowany głośnik.
Gadget Accessory

Zegar Tesla S3xy Time Glow Clock jest już dostępny w sprzedaży w Chinach. Ten gadżet jest przeznaczony dla fanów Tesli do użytku domowego, a nie jako akcesorium do ich pojazdów elektrycznych. Zegar ma sześć kolorowych wyświetlaczy IPS, każdy umieszczony w szkle kwarcowym, na podstawie ze stopu aluminium. Pięć z sześciu cyfrowych tarcz jest konfigurowalnych i dostępne są różne tryby wyświetlania.

Na przykład, można ustawić zegar tak, aby cyklicznie wyświetlał różne obrazy w trybie dynamicznego wygaszacza ekranu lub wyświetlał 12 statycznych obrazów, ustawionych jako dwie grupy po sześć. W trybie statycznego obrazu można korzystać z głośnika umieszczonego w podstawie z układem audio CODEC zapewniającym 24-bitowy dźwięk. W podstawie znajduje się również port USB-C, który wydaje się służyć do zasilania urządzenia. Można ustawić do sześciu alarmów, z funkcją drzemki i powtarzania. Urządzenie posiada układ zegara RTC o dokładności do 5 ppm, z obsługą taktowania sieci Wi-Fi. Sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanych przycisków do ustawiania czasu i stylu oraz zarządzania alarmem.

Ponadto Tesla sugeruje, że w przyszłości zostaną udostępnione aktualizacje oprogramowania układowego. Zegar mierzy 204 x 68 x 70 mm (~ 8,0 x 2,7 x 2,8 cala). Zegar Tesla S3xy Time Glow można już kupić w Chinach za 839 juanów (~ 116 USD). Nie jest jasne, czy produkt może zostać wprowadzony na inne rynki; inne towary Tesli wydają się być dostępne wyłącznie w tym regionie.

(Źródło zdjęcia: Tesla)
(Źródło zdjęcia: Tesla)
(Źródło zdjęcia: Tesla)
(Źródło zdjęcia: Tesla)
(Źródło zdjęcia: Tesla)
(Źródło zdjęcia: Tesla)
(Źródło zdjęcia: Tesla)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Zegar Tesla S3xy Time Glow jest już dostępny
Polly Allcock, 2023-11-20 (Update: 2023-11-20)