Notebookcheck Logo

Naughty Dog zapowiada edycję The Last of Us Part II Remastered na PS5

Sony i Naughty Dog oficjalnie ogłaszają The Last of Us Part II Remastered na PlayStation 5 (źródło obrazu: Sony)
Sony i Naughty Dog oficjalnie ogłaszają The Last of Us Part II Remastered na PlayStation 5 (źródło obrazu: Sony)
Sony i Naughty Dog oficjalnie zapowiedziały The Last of Us Part II Remastered na PS5. Gra będzie dostępna na PlayStation 5 już 19 stycznia wraz z zupełnie nowym trybem rozgrywki "rougelike". Posiadacze PS4, którzy już posiadają grę, mogą zaktualizować ją do sequela, płacąc dodatkowe 10 USD.
Game Releases Gaming

Naughty Dog oficjalnie opublikowało zapowiedź i zwiastun edycji The Last of Us Part II Remastered. Będzie ona dostępna na PlayStation 5 19 stycznia 2024 roku, co jest w dużej mierze zgodne z tym, co sugerowały ostatnie przecieki.

Zremasterowana edycja The Last of Us Part 2 przyniesie wiele dodatków. Największym z nich jest jednak "roguelike'owy tryb przetrwania" o nazwie No Return. Ten tryb gry ma zapewnić graczom hardkorowe wrażenia z rozgrywki. Jak opisuje Naughty Dog, pozwoli on graczom "udowodnić swoją siłę w losowych starciach i doświadczyć" "walki w świeżym doświadczeniu".

Gracze mogą również zagrać w The Last of Us Part II jako nowe postacie w zremasterowanej edycji. Sprawi to, że gracze doświadczą "różnych skradanek i starć bojowych, które postawią" graczy "przeciwko szeregowi wrogów, z unikalnymi zwrotami akcji, które mogą dodać nowe, nieoczekiwane czynniki do każdego spotkania".

Jeśli chodzi o ulepszenia techniczne, The Last of Us Part II Remastered zapewni natywne wrażenia 4K w trybie wierności. W trybie wydajności gra będzie działać w rozdzielczości 1440p, przeskalowanej do 4K. Pojawi się również opcja odblokowanej liczby klatek na sekundę, która będzie działać z telewizorami obsługującymi VRR(VIZIO 43-Inch M-Series 4K QLED z obsługą VRR, obecnie 269,95 USD na Amazon).

Ponadto, The Last of Us Part 2 Remastered oferuje następujące funkcje DualSense takie jak adaptacyjne wyzwalacze i haptyczne sprzężenie zwrotne. W nowej edycji gry mogą Państwo również spodziewać się poprawy czasu ładowania. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy zapoznać się z oficjalnym ogłoszeniem Sony na blogu https://blog.playstation.com/2023/11/17/the-last-of-us-part-ii-remastered-coming-to-ps5-on-january-19-2024/.

Zakup The Last of Us Part II na PlayStation 4 na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Naughty Dog zapowiada edycję The Last of Us Part II Remastered na PS5
Abid Ahsan Shanto, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)