Notebookcheck Logo

Premiera Vuzix Ultralite S AR jako inteligentnych okularów dla entuzjastów sportu i fitnessu

Ultralite S AR. (Źródło: Vuzix)
Ultralite S AR. (Źródło: Vuzix)
Vuzix reklamuje swoje nowe inteligentne okulary jako tak dobrze zaprojektowane, że można je nosić podczas ćwiczeń lub treningu. Są one oparte na platformie Ultralite producenta OEM do noszenia na głowie, bez użycia rąk, połączenia ze smartfonem lub smartwatchem. Nowe warianty S są również wspierane w celu wyeliminowania niektórych typowych problemów z rzeczywistością rozszerzoną (AR), które mogą utrzymywać się w przypadku innych okularów.
Accessory Gadget Launch Sports / e-Sports Wearable Virtual Reality (VR) / Augmented Reality (AR)

Vuzix ogłosiła, że jej najnowsza wersja Ultralite Platforma OEM to para inteligentnych okularów "skierowana częściowo do użytkowników uprawiających sport i fitness". Okulary S AR są przystosowane do obsługi wyświetlacza heads-up w oparciu o zawartość urządzenia mobilnego - lub smartwatchatak, aby aktywny użytkownik mógł pozostawić swój smartfon podczas treningu.

W związku z tym użytkownik może uzyskać dostęp do AR wskazówek, powiadomień lub śledzenia kondycji aktualizacje, takie jak odczyt tętna, całkowicie bez użycia rąk. Smartfon Ultralite S pakietywyświetlacze microLED wyświetlacze zasilane przez "zaawansowany" technologię optyki falowodowej technologia, oceniana jako zapewniająca interfejs użytkownika AR wolny od "blasku oczu lub przedniego światła występującego w innych rozwiązaniach opartych na falowodach".

Vuzix sugeruje również, że mogą one spodobać się użytkownikom poza sportowcami dzięki ich "modnej i lekkiej" konstrukcji. Będzie on prezentowany wraz z resztą najnowszych rozwiązań OEM Ultralite na stoisku firmy (#16991) na targach CES 2024.

Proszę kupić NREAL AIR na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Premiera Vuzix Ultralite S AR jako inteligentnych okularów dla entuzjastów sportu i fitnessu
Deirdre O'Donnell, 2023-11-20 (Update: 2023-11-20)