Notebookcheck Logo

Cybertruck vs Ford F-150 vs Rivian R1T EV zaprezentował swoje umiejętności terenowe, gdy Tesla wysyła zaproszenia na wydarzenie premierowe

Premier Tajlandii testuje osłonę tonneau Cybertruck (zdjęcie: Srettha Thavisin/X)
Premier Tajlandii testuje osłonę tonneau Cybertruck (zdjęcie: Srettha Thavisin/X)
Wbrew oczekiwaniom, Ford F-150 Lightning poradził sobie z umiarkowanym wyzwaniem terenowym nie gorzej niż Cybertruck i jego 14-calowe zawieszenie. Tesla rozpoczęła teraz wysyłanie zaproszeń na wydarzenie Cybertruck do zwycięzców loterii frekwencyjnej i programu partnerskiego.
E-Mobility

Tesla rozpoczęła wysyłanie zaproszeń na wydarzenie związane z datą premiery Cybertrucka do wybranych osób, które wezmą udział w uroczystościach w Giga Texas 30 listopada. Pierwszymi, którzy otrzymali zaproszenie na wydarzenie Cybertruck, są zwycięzcy dedykowanej loteriia także ci, którzy wykorzystali polecający punkty w programie poleceń, aby mieć szansę na wzięcie udziału w ogłoszeniu ceny i specyfikacji Cybertrucka.

W międzyczasie, ci, którzy zastanawiali się, czy Cybertruck poradził sobie dobrze w konkursie Wspinaczka po schodach który Tesla przeprowadziła nie tak dawno temu, mają teraz szansę bezpośrednio porównać jego osiągi z innymi pionierami elektrycznego pickupa. The Hollister Hills State Vehicular Recreation Area to prezent, który wciąż daje, jeśli chodzi o przedpremierowe testy terenowe Cybertruck.

Elektryczny pickup Tesli z 14-calowym zawieszeniem został sfilmowany podczas pokonywania słynnego wyzwania Stair Steps na pełnym uniesieniu. Niektórzy miłośnicy off-roadu będący w posiadaniu głównych konkurentów Cybertrucka nie mogli się powstrzymać przed wykonaniem tego samego wyczynu. W rezultacie pojawiły się filmy Cybertruck vs Rivian R1T i Cybertruck vs Ford-F150 Lightning, które bezpośrednio porównują, jak te elektryczne juggernauty podejmują jedno i to samo wyzwanie terenowe.

Krótko mówiąc, Cybertruck poradził sobie dobrze, Rivian R1T wydawał się radzić sobie świetnie, podczas gdy ci, którzy spodziewali się, że Ford F-150 Lightning wypadnie najgorzej, byliby rozczarowani, ponieważ wspinaczka po schodach Hollister Hills nie jest tak dużym wyzwaniem dla doświadczonego kierowcy z umiejętnościami terenowymi.

Proszę kupić złącze ścienne Tesla 48A z kablem 24' na Amazon

Zaproszenie na premierę Cybertruck
Zaproszenie na premierę Cybertruck
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Cybertruck vs Ford F-150 vs Rivian R1T EV zaprezentował swoje umiejętności terenowe, gdy Tesla wysyła zaproszenia na wydarzenie premierowe
Daniel Zlatev, 2023-11-16 (Update: 2023-11-16)