Notebookcheck Logo

Oukitel OT5S: Nowy tablet Android z Widevine L1 i komunikacją mobilną

OT5S: Nowy tablet z Widevine L1.
OT5S: Nowy tablet z Widevine L1.
Oukitel OT5S to nowy tablet Android, który prawdopodobnie będzie skierowany do użytkowników, którzy nie mają tak wysokich wymagań. Wyposażony jest w najnowszy system operacyjny i możliwości połączeń komórkowych.
Tablet Android

Oukitel OT5S to nowy tablet Android dla początkujących i osób, które szukają tabletu do przeglądania i konsumpcji multimediów, a nie do zastosowań produktywnych. 12-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość 2000 x 1200. Reklamowany jest certyfikat Widevine L1, co oznacza, że treści od dostawców usług streamingowych, takich jak Prime Video i Disney+, mogą być odtwarzane w wysokiej jakości. Szkło Corning Gorilla Glass 5 chroni ekran przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

A Unisoc Tiger T606 zainstalowany jako SoC, który nie jest szczególnie potężny; fizyczna pamięć RAM wynosi 8 GB i można ją rozszerzyć za pomocą pliku wymiany. Android 14 jest zainstalowanych na 256 GB pamięci wewnętrznej. W związku z tym użytkownicy korzystają z aktualnego systemu operacyjnego, ale dostawa aktualizacji raczej nie spełni standardów flagowych tabletów większych producentów.

Cztery zainstalowane głośniki prawdopodobnie zapewnią dobre odtwarzanie dźwięku, podczas gdy główny aparat ma rozdzielczość 16 MP. Tablet waży 560 gramów i ma mieć zaledwie 7,5 mm grubości. Zainstalowano w nim baterię o pojemności 8 250 mAh, co prawdopodobnie przełoży się na czas pracy do 10 godzin podczas odtwarzania filmów.

Korzystanie z tabletu z odpowiednią klawiaturą powinno być możliwe, a wprowadzanie danych za pomocą pióra jest również reklamowane, ale jest mało prawdopodobne, aby było w stanie rozróżnić poziomy nacisku. Wreszcie, obsługiwane są również połączenia 4G z dwiema sieciami komórkowymi.

Model nie jest obecnie dostępny, ale producent podaje cenę 220 USD.

Możliwa alternatywa: Proszę kupić Oukitel OT5 na Amazon.

Tablet może być używany jako zamiennik notebooka z klawiaturą i etui.
Tablet może być używany jako zamiennik notebooka z klawiaturą i etui.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Oukitel OT5S: Nowy tablet Android z Widevine L1 i komunikacją mobilną
Silvio Werner, 2024-05-12 (Update: 2024-05-12)