Notebookcheck Logo

Oukitel OT8: Nowy tablet Android z modemem komórkowym i Widevine przystosowany do odtwarzania multimediów w wysokiej rozdzielczości

Oukitel OT8: Tablet z Widevine już wkrótce
Oukitel OT8: Tablet z Widevine już wkrótce
Oukitel OT8 to nowy tablet Android z przyzwoitymi funkcjami, w tym modemem komórkowym i obsługą odtwarzania treści multimedialnych w wysokiej rozdzielczości od dostawców usług przesyłania strumieniowego.
Android Tablet

Oukitel zaprezentował OT8, dobrze wyposażony tablet, który raczej nie ustanowi żadnych rekordów pod względem wydajności. The Unisoc Tiger T606 to SoC o ograniczonych możliwościach wydajnościowych, a pamięć RAM mierzy 6 GB. Pamięć wewnętrzna wynosi 256 GB.

Ekran Oukitel OT8 ma przekątną 11 cali i rozdzielczość 1200 x 1920, dzięki czemu tablet dobrze nadaje się do odtwarzania treści multimedialnych w pełnej rozdzielczości z serwisów streamingowych, takich jak Amazon Prime czy Netflix. Na pokładzie znajduje się certyfikat Widevine L1, co nie jest czymś oczywistym w tańszych tabletach.

Zainstalowano baterię o pojemności 8800 mAh, którą można ładować z maksymalną mocą ładowania 18 watów. Tablet ma zaledwie 7,8 milimetra grubości i waży 515 gramów, co czyni go bardzo przenośnym. Reklamowane jest również użycie rysika, ale digitizer najwyraźniej nie jest dostępny, więc grubość czcionki notatek nie jest określana przez nacisk.

Połączenie z sieciami komórkowymi 4G jest podobno możliwe, a obsługa dwóch kart SIM jest również obsługiwana. Zainstalowano klasyczne gniazdo jack do podłączenia słuchawek lub zestawu słuchawkowego. Główny aparat ma rozdzielczość 13 MP, a przedni 8 MP. Model ma trafić na rynek w styczniu w cenie 179,99 dolarów.

Możliwa alternatywa: Proszę kupić Oukitel OT5 na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Oukitel OT8: Nowy tablet Android z modemem komórkowym i Widevine przystosowany do odtwarzania multimediów w wysokiej rozdzielczości
Silvio Werner, 2024-01-14 (Update: 2024-01-14)