Notebookcheck Logo

Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi już dostępna w UE

Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi łączy w sobie dwa światła. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi łączy w sobie dwa światła. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi została wprowadzona na rynek w krajach UE, w tym we Francji, Włoszech i Niemczech. Gadżet ma większą latarnię z małą odłączaną lampką pośrodku. Ponadto temperaturę barwową i jasność można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania opartego na aplikacji.
Smart Home Gadget

Xiaomi wprowadziło wielofunkcyjną latarnię kempingową https://www.mi.com/fr/product/xiaomi-multi-function-camping-lantern/ w niektórych krajach UE. Gadżet został po raz pierwszy w Chinach w marcui pogłoski o premierze w UE nasiliły się latem. Urządzenie składa się z dwóch części, głównej latarni i małej wyjmowanej lampki, przechowywanej w środku większej lampy. Odłączane światło może służyć jako latarka i posiada haczyk, umożliwiający zawieszenie tej lub połączonej latarni kempingowej.

Można kontrolować ustawienia takie jak temperatura barwowa, z opcjami zimnymi, ciepłymi i RGB, oraz jasność w zakresie od 6 do 230 lumenów. Regulacji można dokonać za pomocą pokrętła z przodu latarni, a łączność Bluetooth umożliwia zdalne sterowanie światłem za pośrednictwem aplikacji Xiaomi Home. Dodatkowe światło ma baterię o pojemności 800 mAh, podczas gdy bateria litowo-jonowa o pojemności 4800 mAh zasila latarnię, ładując się przez USB-C w około 3,5 godziny.

Lampka kempingowa posiada klasę odporności na kurz i wodę IP54, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i nadaje się do użytku na zewnątrz. Gadżet ma wymiary 198 x 114 x 123 mm (~7,8 x 4,5 x 4,8 cala) i waży 565 g (~19,9 uncji). Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi jest dostępna w sprzedaży detalicznej w Francja i Niemcy za 59,99 €. Kupon na stronie w Niemczech oferuje obecnie klientom zniżkę w wysokości 5 €, obniżając cenę do 54,99 €. Lista produktów pojawiła się również na stronie Xiaomi Italy, co sugeruje, że firma wkrótce wprowadzi gadżet do większej liczby krajów.

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(a)

Xiaomi (FR, IT, DE)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi już dostępna w UE
Polly Allcock, 2023-11-20 (Update: 2023-11-20)