Notebookcheck Logo

Sony ogłasza darmowe gry PS Plus na sierpień 2023 r

Sony oficjalnie zaprezentowało swoje gry PlayStation Plus na sierpień 2023 r. (Zdjęcie: Media Molecule)
Sony oficjalnie zaprezentowało swoje gry PlayStation Plus na sierpień 2023 r. (Zdjęcie: Media Molecule)
Aktywni subskrybenci PS Plus Essential mogą ponownie pobrać i zagrać w trzy gry za darmo w sierpniu 2023 roku, ponieważ najnowsza oferta Sony obejmuje dobrze znaną symulację golfa i dwie mniej znane, ale wysoko oceniane gry PlayStation, które zdecydowanie warto sprawdzić.
Console Gaming

Nawet w upalne lato wielu Graczy PlayStation nie przerywa swojego ukochanego hobby i szuka nowych i ekscytujących gier, które nie rozbiją banku. Na szczęście japoński gigant gier Sony ogłosił teraz swoją ofertę darmowych gier PS Plus na sierpień 2023 r., które gracze z aktywną subskrypcją Essential, Premium lub Extra mogą wkrótce pobrać ze sklepu PSN.

Główną grą PS Plus na przyszły miesiąc jest symulator golfa PGA Tour 2K23, który będzie dostępny do bezpłatnego pobrania od przyszłego wtorku, 1 sierpnia 2023 roku. Ta dość oczywista gra pozwala graczom przejąć kontrolę nad światowej sławy sportowcem Tigerem Woodsem, ale nie trzeba dodawać, że tytuł oferuje również rozbudowany tryb kariery, w którym gracze mogą stworzyć własnego golfistę. PGA Tour 2K23 jest dostępne na PlayStation 4, a także na mocniejszą konsolę obecnej generacji od Sony, czyli PlayStation 5.

Alternatywnie, gracze, którzy nie są szczególnie zainteresowani sportem, powinni przyjrzeć się bliżej dwóm innym grom Sony PS Plus na sierpień 2023 roku. Na przykład Dreams to dość wyjątkowy tytuł od twórców serii Little Big Planet, który opiera się na różnorodnej zawartości tworzonej przez społeczność. Subskrybenci PlayStation Plus, którzy lubią akcję fantasy, będą mogli również cieszyć się Death's Door za darmo, która jest hack 'n' slashem i przypomina jeden z najnowszych hitów gier Diablo 4. Jak zawsze, należy zauważyć, że obecne gry PS Plus można nadal dodawać do biblioteki za darmo do 1 sierpnia.

Zdobądź kartę podarunkową Sony PlayStation od 25 USD na Amazon

Darmowe gry PlayStation Plus Essential na sierpień 2023 r. (Źródło: Sony)
Darmowe gry PlayStation Plus Essential na sierpień 2023 r. (Źródło: Sony)

Źródło(a)

PlayStation, Zdjęcie: Media Molecule

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 07 > Sony ogłasza darmowe gry PS Plus na sierpień 2023 r
Enrico Frahn, 2023-07-27 (Update: 2023-07-27)