Notebookcheck Logo

Premiera Samsunga Galaxy serii A zaplanowana jest na połowę marca w Indiach

Następny smartfon Indii Galaxy A. (Źródło: Samsung IN)
Następny smartfon Indii Galaxy A. (Źródło: Samsung IN)
Samsung zapowiedział, że wkrótce doda do linii Galaxy smartfonów z serii A sprzedawanych w Indiach. Południowokoreański gigant nie sprecyzował jeszcze, jakie nowe urządzenie lub urządzenia zostaną odsłonięte w omawianym terminie; jednak ostatnie przecieki wskazują na mid-rangera z potrójnymi tylnymi aparatami i, według jego bardziej oficjalnych wskazówek, wodoodpornością oraz dwoma wyborami wielkości pamięci RAM.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone

Samsung India oferuje teraz fanom szansę na"Amp Your Awesome", zaktualizowany tagline, który jest tylko jednym wskazówka nadchodzącej Galaxy Seria Aaunch, jeszcze w tym miesiącu.

OEM długo oczekiwane ogłoszenie może podnieść nadzieje na nadchodzące Galaxy A54 jednak wiąże się to z ujawnieniem 3 nowych kolorów, które częściej łączone są z A34 w poprzednich przeciekach. Jego nazwa została również właśnie dodana do pierwszoosobowej indyjskiej strony wsparcia https://www.samsung.com/in/search/?searchvalue=sm-a346e#support/, co więcej.

The putative A33 zastępstwo jest więc slated przyjść z 6 do 8 GB pamięci RAM, jak również oficjalny IP67 rating, tak daleko. Odpowiednio, jest teraz slated wytrzymać "zanurzenie w maksymalnie 1 metr słodkiej wody przez okres do 30 minut" na jego marca 16, 2023 debiut o 12:00 IST (07:30 CET).

Czy w swoim indyjskim debiucie dołączy do niego A53 5G następca, który wielokrotnie dołączał do niego w pre-launchu plotkach z podobnymi opcjami wykończenia, pozostaje do wglądu. Ewentualnie nieco wyższy-end mid-ranger ma rzekomo został dostrzeżony w najnowszych teaserów Samsung US online.

Te rzekome promos są teraz nigdzie znaleźć na stronach OEM, jednak. Miały one rzekomo potwierdzić "potężne" mobilne łączność, "crisp, clear" wyświetlacz jakość, wydłużony czas pracy na baterii i aparat fotograficzny funkcje takie jak Nightography, OIS i Single Take w nadchodzącym A54 5G. Jednak debiut podobno ustawiony na 15 marca 2023 r musi jeszcze zostać potwierdzony jawnie.

Galaxy Kup A53 na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Premiera Samsunga Galaxy serii A zaplanowana jest na połowę marca w Indiach
Deirdre O'Donnell, 2023-03-13 (Update: 2023-03-13)