Notebookcheck Logo

OnePlus Pad Go: Potwierdzono specyfikację wyglądu i wyświetlacza nadchodzącego tabletu klasy średniej

OnePlus Pad Go ma znajomy design z ulepszonym tylnym panelem, aby odróżnić go od pierwszego tabletu OnePlus. (Źródło zdjęcia: OnePlus via Digital Trends)
OnePlus Pad Go ma znajomy design z ulepszonym tylnym panelem, aby odróżnić go od pierwszego tabletu OnePlus. (Źródło zdjęcia: OnePlus via Digital Trends)
OnePlus ujawnił, że ma nowy tablet Android w fazie rozwoju. Potwierdzony jako OnePlus Pad Go, tablet powinien zachować wiele funkcji, które zrobiły na nas wrażenie, gdy recenzowaliśmy OnePlus Pad, ale w niższej cenie.
Android OnePlus Tablet

OnePlus zaczął drażnić się z wydaniem kolejnego tabletu Android. Podsumowując, firma wprowadziła do tej pory tylko jeden tablet. Niemniej jednakOnePlus Padzrobił na nas wrażenie, gdy go recenzowaliśmy na początku tego rokuczęściowo ze względu na solidną aluminiową obudowę, Dimensity 9000 i wyświetlacz 144 Hz.

Zgodnie z oczekiwaniami, kolejnym tabletem firmy będzie OnePlus Pad Go, którego pierwsze dowody pojawiły się na początku tego miesiąca. OnePlus nie tylko potwierdził istnienie tabletu, ale także udostępnił zdjęcie promocyjne z Digital Trends. Nic dziwnego, że OnePlus Pad Go opiera się na tym samym języku projektowania, co zwykły model, aczkolwiek z nieco zmienioną konstrukcją tylną.

W szczególności OnePlus nadał Pad Go głównie matowy tylny panel. Jednak jego górna część ma wygląd szczotkowanego metalu, podobnie jak OnePlus Pad. Wygląda na to, że Pad Go ma również proporcje 7:5, które Digital Trendsraporty będą działać w rozdzielczości 2,4K, w porównaniu do 2,8K dlaOnePlus Pad. Obecnie wydaje się, że OnePlus uruchomi Pad Go najpierw w Indiach, gdzie będzie dostarczany z OxygenOS 13 opartym na Android 13. Firma nie wykluczyła jednak jeszcze globalnej premiery.

(Źródło obrazu: OnePlus)
(Źródło obrazu: OnePlus)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > OnePlus Pad Go: Potwierdzono specyfikację wyglądu i wyświetlacza nadchodzącego tabletu klasy średniej
Alex Alderson, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)