Notebookcheck Logo

OnePlus Buds Pro 2R wypuszczone na rynek europejski jako nowe słuchawki douszne ANC z dwoma przetwornikami TWS

Buds Pro 2R. (Źródło: OnePlus)
Buds Pro 2R. (Źródło: OnePlus)
OnePlus ogłosił nową wersję swoich flagowych słuchawek dousznych TWS na rynek europejski. 2R mają większość tych samych specyfikacji, co ich odpowiedniki premium, które obejmują szerokopasmową aktywną redukcję szumów (ANC), obsługę kodeka LHDC i do 39 godzin pracy na baterii. Z drugiej strony, OnePlus mógł uwzględnić w swoich cenach rabaty, które sprawiają, że oryginalne Buds Pro 2 są lepszą ofertą.
Accessory Audio Launch OnePlus Software Wearable

OnePlus stworzył teraz Buds Pro 2R dostępne w Europie i Indiach. Akcesoria są rebrandingiem modelu Light Edition na rynek chiński i mają te same specyfikacje na nowym rynku. Dlatego też, pomimo budżetowego charakteru sugerowanego przez jedną z ich nazw, urządzenia peryferyjne mogą pochwalić się prawie wiodące w swojej klasie ANC do 48 decybeli (dB).

Buds Pro 2R nadal mają również podwójne (11 mm + 6 mm) przetworniki MelodyBoost "współtworzone z" Dynaudionie wspominając o "Hans Zimmer Soundscape Tuning". OnePlus szacuje również, że mogą one uzyskać do 39 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu, chociaż spada to do 20 z ANC włączonym. Bluetooth Bluetooth 5.3-również obsługują LHDC wraz z bardziej standard AAC, SBC i LC3.

W związku z tym Buds Pro 2R nie posiadają funkcji bezprzewodowego ładowania i fantazyjnego śledzenia zdrowia szyi ich flagowych odpowiedników. W związku z tym ich cena wynosi €149 - chociaż do 25 września 2023 r. korzystają również z rabatu wprowadzającego w wysokości 20 EUR (lub 13% zniżki).

Wydaje się jednak, że OnePlus stracił z oczu swoje własne oferty z serii Buds Pro przy ustalaniu tej ceny. Pełnowartościowe flagowe pąki - które obsługują pełny zestaw specyfikacji jak powyżej - są teraz wycenione na 125,30 € na tej samej stronie internetowej. Z drugiej strony, 2R są wykończone w zaktualizowanej kolorystyce Misty White, w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnego Forest Green lub Obsidian Black starszych akcesoriów.

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wprowadzane przez sprzedawców detalicznych. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym artykule była dostępna w momencie pisania i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > OnePlus Buds Pro 2R wypuszczone na rynek europejski jako nowe słuchawki douszne ANC z dwoma przetwornikami TWS
Deirdre O'Donnell, 2023-09-23 (Update: 2023-09-23)