Notebookcheck Logo

OnePlus Open zostanie uruchomiony w przyszłym miesiącu, ponieważ przeciek udostępnia opakowanie Oppo Find N3

OnePlus Open może być jednym z najmniejszych składanych smartfonów wydanych do tej pory. (Źródło obrazu: @OnLeaks i SmartPrix)
OnePlus Open może być jednym z najmniejszych składanych smartfonów wydanych do tej pory. (Źródło obrazu: @OnLeaks i SmartPrix)
Wygląda na to, że OnePlus jest wreszcie gotowy do oficjalnej premiery swojego pierwszego składanego smartfona. Po raz pierwszy drażniony w lipcu, znany przeciek ujawnił teraz wyłącznie globalną datę premiery OnePlus Open. W międzyczasie w sieci pojawiło się również pierwsze spojrzenie na opakowanie detaliczne odpowiednika Oppo.
Android OnePlus Foldable Smartphone

Max Jambor rzucił światło na miejsce pobytu OnePlus Open, składanego urządzenia, które firma po raz pierwszy drażniła w lipcu w lipcu. Od tego czasu Huawei wypuścił Mate X5podczas gdy Galaxy Z Fold5 i Pixel Fold są już łatwo dostępne. Dla kontrastu, OnePlus milczy na temat swojego pierwszego składanego urządzenia, które podobno jest globalną wersją Oppo Find N3.

Oppo nie ujawniło również żadnych szczegółów na temat Find N3, pomimo uruchomienia Find N3 Flip w Chinach prawie miesiąc temu. Nawiasem mówiąc, Evan Blass udostępnił zdjęcie opakowania detalicznego Find N3, potwierdzając, że urządzenie jest w fazie rozwoju. Osadzony poniżej obraz nie dostarcza wielu szczegółów na temat Find N3, poza tym, że będzie to kolejny składany Oppo, który będzie wyposażony w tuning aparatu Hasselblad.

Według Jambor, OnePlus oficjalnie uruchomi Open 19 października. Chociaż redaktor AllAboutSamsung twierdzi, że "OnePlus ogłosił dziś, że #OnePlusOpen zostanie uruchomiony "wkrótce"", nie znaleźliśmy żadnych dowodów na poparcie tej tezy. Niemniej jednak Jambor nalega, aby OnePlus ustalił tę datę globalnej premiery urządzenia, dodając, że "sprzedaż nie potrwa długo". Przypuszczalnie OnePlus zacznie dokuczać Open w ciągu najbliższych kilku dni, jeśli tak się stanie, podobnie jak Oppo w przypadku Find N3 w Chinach.

(Źródło obrazu: Oppo via @evleaks)
(Źródło obrazu: Oppo via @evleaks)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > OnePlus Open zostanie uruchomiony w przyszłym miesiącu, ponieważ przeciek udostępnia opakowanie Oppo Find N3
Alex Alderson, 2023-09-21 (Update: 2023-09-21)