Notebookcheck Logo

Prawdopodobna data premiery OnePlus Open i wymiary ekranu wyciekły

OnePlus sugeruje nadchodzące otwarte wydarzenie. (Źródło: OnePlus)
OnePlus sugeruje nadchodzące otwarte wydarzenie. (Źródło: OnePlus)
Uważa się, że OnePlus Open stanie się inauguracyjnym składanym smartfonem Android tej marki w 2023 roku. Teraz data, w której to urządzenie zostanie wypuszczone na rynki, które mogą obejmować Amerykę Północną, mogła zostać ujawniona. Tymczasem jego ogólny kształt w formie złożonej i rozłożonej mógł zostać potwierdzony w nowym wycieku.
5G Android Foldable Leaks / Rumors OnePlus Smartphone Touchscreen

oPPO Find N2 został wprowadzony na rynek z niestandardowym współczynnikiem proporcji ~18: 9 dla ekranu okładki, który przyniósł mu pochwałę za użyteczność (i kieszonkowość) w porównaniu z rywalami, takimi jak Samsung Galaxy Z Fold4. Teraz wydaje się, że producent OEM będzie korzystał z tego charakterystycznego kształtu kształt z powrotem z jego następcą - jednak wiadomości niekoniecznie są złe dla Find N3 wzornictwa przemysłowego.

Słynny tipster Ice Universe twierdzi, że że natknął się na ochraniacze ekranu "Unbreakable Membrane", które rzeczywiście wydają się wskazywać na więcej 20:9 dla urządzenia po zamknięciu. Niemniej jednak uważa się również, że "N3" zachowuje duże proporcje ekranu (z dziurkowanym aparatem do selfie na wyświetlaczu), nie będąc zbyt cienki po złożeniu.

To może być dobra wiadomość dla OPPO Find N-series podobnie jak dla tych, którym podoba się pomysł na OnePlus Opendługo oczekiwanego rebrandingu na rynki międzynarodowe. Najsilniejsza wskazówka dotycząca jego rychłej premiery spadła teraz, ponieważ 4 października 2023 r. jest datą zamknięcia najnowszego programu firmy Lab lab.

OnePlus do tej pory tradycyjny proces recenzji oparty na społeczności nie potwierdził jeszcze, że przeszedł bezpośrednio na Open, chociaż nowy obraz zwiastuna https://community.oneplus.com/thread/1428012400044408836 i użycie wyrażenia "najlepszy jak dotąd produkt" może świadczyć o czymś innym. Biorąc pod uwagę, że ta kampania jest otwarta dla aspirujących zwycięzców "z Europy, Indii lub Ameryki Północnej", wydaje się, że składany może być dostępny we wszystkich 3 regionach w momencie premiery.

Kup etui portfelowe dla Find N3 Flip na Amazon

Czy OnePlus Open/OPPO Find N3 może korzystać z tych ochraniaczy ekranu? (Źródło: Ice Universe via Weibo)
Czy OnePlus Open/OPPO Find N3 może korzystać z tych ochraniaczy ekranu? (Źródło: Ice Universe via Weibo)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Prawdopodobna data premiery OnePlus Open i wymiary ekranu wyciekły
Deirdre O'Donnell, 2023-09-27 (Update: 2023-09-27)