Notebookcheck Logo

Next AYN Odin gaming handheld ujawniony z silnymi wibracjami Sony PlayStation Vita

AYN Technologies mocno oparł się na stylistyce PlayStation Vita dla swojego kolejnego handhelda do gier. (Źródło zdjęcia: AYN Technologies)
AYN Technologies mocno oparł się na stylistyce PlayStation Vita dla swojego kolejnego handhelda do gier. (Źródło zdjęcia: AYN Technologies)
Wygląda na to, że AYN Technologies podąża w innym kierunku niż dotychczas. Po wydaniu dobrze ocenianego Odin2 w zeszłym roku, firma przedstawiła teraz więcej szczegółów na temat kolejnego handhelda do gier Android, który wygląda bardzo podobnie do Sony PlayStation Vita.
Android Gaming Handheld

AYN Technologies udostępniło kolejny zwiastun swojego kolejnego handhelda do gier. Proszę zauważyć, że firma milczy na temat nazwy urządzenia, a także prawie wszystkich specyfikacji technicznych. Niemniej jednak, teraz przynajmniej pokazała urządzenie z przodu, czego dowód osadziliśmy poniżej.

Krótko mówiąc, nienazwany handheld do gier jest obrazem PlayStation Vita (PSP Vita), z wyjątkiem jednej ergonomicznej zmiany. Konkretnie, AYN Technologies zamieniło d-pad i pozostawiło joystick, umieszczając ten pierwszy poniżej drugiego. Ponadto firma zamieniła przycisk PlayStation PSP Vita na dwa okrągłe przyciski, które wizualnie pasują do tych po prawej stronie urządzenia. Nawiasem mówiąc, te lewe przyciski wydają się być zmapowane do skrótów do domu i wstecz.

Wygląda więc na to, że następny handheld do gier AYN Technologies będzie działał pod kontrolą Android, a nie Windows. Oddzielnie, firma zintegrowała przednie głośniki w dolnych krawędziach handhelda. Co więcej, urządzenie wygląda tak, jakby miało pojedynczy port USB typu C na górnej krawędzi, a także rocker głośności i dedykowany przycisk zasilania. Dla kontekstu, AYN Technologies już potwierdziło, że urządzenie waży mniej niż wielu jego rówieśników i ma jasny wyświetlacz Mini LED, którego pełne szczegóły mamy opisaliśmy osobno.

(Źródło obrazu: AYN Technologies)
(Źródło obrazu: AYN Technologies)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Next AYN Odin gaming handheld ujawniony z silnymi wibracjami Sony PlayStation Vita
Alex Alderson, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)