Notebookcheck Logo

OnePlus x Sharge innowacyjny modułowy power bank w przedsprzedaży - data ujawniona

Pouch jest już prawie dostępny. (Źródło: Sharge)
Pouch jest już prawie dostępny. (Źródło: Sharge)
Firmy Sharge i OnePlus w końcu ustaliły datę rozpoczęcia przedsprzedaży wyjątkowego power banku Pouch typu "wszystko w jednym". Urządzenie zostało "zaprojektowane przez tłum", aby zaspokoić jak najwięcej potrzeb związanych z ładowaniem w jednym produkcie, będąc jednocześnie tak kompaktowym, jak to tylko możliwe. Jest również reklamowany jako idealne akcesorium podróżne dzięki swojej "przenośności premium".
Accessory Android iPad iPhone Launch Gadget Smartphone Tablet Wearable

OnePlus i Sharge zachwalają swój inauguracyjny wspólnie zaprojektowany produkt produkt jako "JEDYNĄ uniwersalną ładowarkę, jakiej kiedykolwiek Państwo potrzebowali". Na pierwszy rzut oka może to wyglądać jak niezwykle długi power brick ze składanymi bolcami ściennymi na jednym końcu i USB jednak producenci OEM zapewniają, że ma ona znacznie więcej do zaoferowania swoim użytkownikom.

Obejmują one magnetyczny system zarządzania kablem, który powinien być również dostarczany z własnymi ochronnymi rękawami portów. Główny power bank jest również odłączany (dzięki większej liczbie magnesów) i ma dwa porty USB, dzięki czemu cały modułowy system może ładować do 3 urządzeń jednocześnie.

Sharge twierdzi, że "współtworzył" etui ze społecznością OnePlus przy użyciu wysokiej klasy materiałów, aby zapewnić "przenośność klasy premium", która może ładować ponad 1000 urządzeń, od iPhone'ów lub iPady do Smartfony z serii Pixel smartfonów, a także urządzeń "niskoprądowych", takich jak wkładki douszne etui na słuchawki.

W tym celu akcesorium jest przystosowane do sygnatury OnePlus/OPPO SuperVOOC jak również bardziej uniwersalne ładowanie PD które najwyraźniej osiągają maksymalną moc 55 W (W) i 40 W, podczas gdy OnePluswłasny flagowiec 12 ma moc znamionową do 100 W.

Niemniej jednak, Sharge jest przekonany, że Pouch jest gotowy, aby przeciwdziałać "niedociągnięciom" wszystkich innych power banków z 27 maja 2024 roku kiedy trafi do przedsprzedaży. Jego cena nie została jeszcze ujawniona, chociaż nadal można pobrać 30% kupon rabatowy ze strony internetowej producenta OEM przed tym wydarzeniem.

Proszę kupić równie kieszonkowy Sharge Disk SSD na Amazon

Etui inspirowane technologią OnePlus...
Etui inspirowane technologią OnePlus...
i funkcje. (Źródło: Sharge)
i funkcje. (Źródło: Sharge)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > OnePlus x Sharge innowacyjny modułowy power bank w przedsprzedaży - data ujawniona
Deirdre O'Donnell, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)