Notebookcheck Logo

Tesla oferuje bezpłatną edukację FSD i posprzedażową w zakresie autonomicznej jazdy

Bezpłatna wersja próbna FSD jest teraz dostępna przy zakupie Tesli (zdjęcie: Tesla)
Bezpłatna wersja próbna FSD jest teraz dostępna przy zakupie Tesli (zdjęcie: Tesla)
Elon Musk jest tak przekonany o możliwościach systemu autonomicznej jazdy Tesli, że jest teraz skłonny udostępnić go za darmo, aby zaczepiać ludzi.
E-Mobility

Elon Musk nakazał teraz zarówno bezpłatną wersję próbną FSD dla wszystkich nowych sprzedaży, jak i edukację w zakresie możliwości autonomicznego systemu jazdy Tesli.

"Prawie nikt tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dobrze (nadzorowany) FSD faktycznie działa" - zażartował w wewnętrznej notatce do pracowników.

W pełni autonomiczna jazda V12 jest według Muska tak zaawansowana, że sprzedawcy Tesli muszą teraz szkolić i edukować każdego klienta w zakresie jego możliwości przed dostawą pojazdu.

Dyrektor generalny Tesli przyznał, że "spowolni toproces dostawy", ale podkreśla, że obowiązkowe szkolenie posprzedażowe FSD dla klientów jest "niemniej jednak trudnym wymogiem".

Bezpłatny okres próbny Tesla FSD

Nie trzeba dodawać, że po zakończeniu edukacji w zakresie systemu wspomagania kierowcy właściciele będą musieli ćwiczyć, a Elon Musk pomyślał również o tym.

Oprócz szkolenia w zakresie funkcji autonomicznej jazdy, Tesla będzie oferować bezpłatny miesiąc dostępu do FSD jako opcję próbną. W kategoriach subskrypcji jest to wartość 199 USD w przypadku aktualizacji z podstawowej funkcji Autopilota.

Tesla znalazła się w gorącej wodzie kąpana w związku z oświadczeniami dotyczącymi autonomicznej jazdy, które składała na temat oprogramowania wspomagającego kierowcę Autopilot i FSD. Dawno minęły czasy, kiedy Elon Musk obiecywał robotaxi bez kierownicy lub usługę wynajmu samochodów, która przyjedzie do Państwa autonomicznej Tesli, aby zarobić na boku.

Tesla jest teraz bardzo ostrożna z opisowym językiem, który wybiera podczas wyszczególniania usług Autopilota lub FSD z autonomią poziomu 2 i woli zademonstrować klientom funkcje na żywo, niż pozostać prawnie narażonym.

Proszę kupić złącze ścienne 80A Tesla Gen 2 z kablem 24' na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Tesla oferuje bezpłatną edukację FSD i posprzedażową w zakresie autonomicznej jazdy
Daniel Zlatev, 2024-03-26 (Update: 2024-03-26)