Notebookcheck Logo

Haylou S8: Nowy smartwatch z wyświetlaczem AMOLED i funkcjami telefonicznymi może również mierzyć ciśnienie krwi

Haylou S8: Nowy smartwatch z ekranem AMOLED
Haylou S8: Nowy smartwatch z ekranem AMOLED
Haylou S8 to nowy i niedrogi smartwatch z wyświetlaczem opartym na technologii AMOLED. Wyświetlacz jest zaokrąglony na krawędziach, co daje ogólne wrażenie wysokiej jakości.
Smartwatch Wearable

Haylou oferuje nowy smartwatch, Haylou Watch S8, który ma dość duży AMOLED o przekątnej ekranu 1,96 cala - rozdzielczość 410 x 502 obiecuje ostry wyświetlacz. Jak zwykle jest to ekran dotykowy, ale obsługa nie ogranicza się do tego. Po prawej stronie znajduje się nie tylko przycisk, ale także obrotowa korona. Tutaj konstrukcja przypomina Apple Watch Pro.

Według Haylou, specjalny chip Bluetooth jest używany do bardziej stabilnego połączenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku korzystania z zegarka jako urządzenia głośnomówiącego Bluetooth. Połączenia telefoniczne mogą być również inicjowane na zegarku, umożliwiając dzwonienie do kontaktów i wprowadzanie numerów telefonów. Oznacza to, że inteligentni asystenci mogą być również używani na nadgarstku za pośrednictwem smartfona.

Jeśli chodzi o monitorowanie danych życiowych, Haylou S8 oferuje standardowe funkcje, które obecnie można znaleźć również w niedrogich smartwatchach, a mianowicie możliwość pomiaru zarówno tętna, jak i nasycenia krwi tlenem. Reklamowany jest również pomiar ciśnienia krwi, ale w przeciwieństwie do odpowiedniej funkcji smartwatchów Samsunga, jest mało prawdopodobne, aby było to precyzyjne.

Żywotność baterii, przy typowym użytkowaniu, szacuje się na osiem dni, dzięki baterii 270 mAh. Zegarek, który waży 58,5 grama, jest dostępny bezpośrednio od producenta i poprzez bezpośredni import w cenie około 35 USD. Inne smartwatche Haylou są również dostępne za pośrednictwem Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Haylou S8: Nowy smartwatch z wyświetlaczem AMOLED i funkcjami telefonicznymi może również mierzyć ciśnienie krwi
Silvio Werner, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)