Notebookcheck Logo

Garmin dostarcza kilka poprawek błędów dla wielu smartwatchy w nowej aktualizacji beta

Wersja beta 14.11 to pierwsza nowa aktualizacja dla serii Instinct 2 od ponad dwóch tygodni. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Wersja beta 14.11 to pierwsza nowa aktualizacja dla serii Instinct 2 od ponad dwóch tygodni. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin udostępnił nową aktualizację dla serii Instinct 2, w tym Instinct Crossover, dla smartwatchy zarejestrowanych w programie beta. Wersja beta 14.11 jest już dostępna do pobrania i zawiera różne poprawki błędów dla wszystkich kwalifikujących się modeli, w tym kilka specyficznych dla niektórych smartwatchy.
Smartwatch Wearable Software

Seria Garmin Instinct 2 otrzymała kolejną aktualizację beta, po wydaniu Wersja beta 14.09 pod koniec ubiegłego miesiąca. Tym razem firma udostępniła publicznym beta testerom wersję 14.11, która jest dostępna dla modeli Instinct 2 (obecnie 199,99 USD na Amazon), Instinct 2S, Instinct 2X i Instinct Crossover.

Podobno wersja beta 14.11 naprawia skoki kadencji podczas pływania na wodach otwartych dla wszystkich kwalifikujących się smartwatchy. Garmin twierdzi również, że nowa aktualizacja beta rozwiązuje potencjalny problem, który mógł powodować, że suma kroków utrzymywała się, gdy ustawiony czas minął północ. Dodatkowo, wersja beta 14.11 powinna rozwiązać problemy z polem danych Running i Cycling Dynamics, które występowały w Instinct 2, 2S i 2X. Co więcej, Garmin zauważa, że Instinct 2X powinien teraz aktualizować szacowany poziom naładowania baterii po przełączeniu latarki.

Nawiasem mówiąc, wszystkie wersje Beta 14.11 są oznaczone jako zawierające Sensor Hub w wersji 27.11, chociaż było to obecne również w wersji Beta 14.09. Warto zauważyć, że Garmin nie dostarczy wersji Beta 14.11 automatycznie. Zamiast tego należy pobrać aktualizację z postu na forum Garmin i ręcznie ją zainstalować. Jak zawsze, firma dzieli kompilację na cztery pliki do pobrania podzielone między Instinct 2/2 Solar, Instinct 2S/2S Solar, Instinct 2X i Instinct Crossover. Proszę zobaczyć post na forum Garmin aby uzyskać więcej szczegółów.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Garmin dostarcza kilka poprawek błędów dla wielu smartwatchy w nowej aktualizacji beta
Alex Alderson, 2023-11-18 (Update: 2023-11-18)