Notebookcheck Logo

Budżetowy smartwatch Rowatch 6 obiecuje EKG, ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi i więcej, obecnie kosztuje mniej niż połowę ceny

Rogbid Rowatch 6 oferuje wiele funkcji w niskiej cenie. (Zdjęcie: Rogbid)
Rogbid Rowatch 6 oferuje wiele funkcji w niskiej cenie. (Zdjęcie: Rogbid)
Wraz z Rowatch 6, Rogbid wprowadził nowy smartwatch, który jest obecnie wyceniony na 34,99 USD dzięki zniżce przekraczającej 50%. Według producenta oferuje on rozbudowane funkcje, w tym EKG, pomiar ciśnienia krwi i poziomu glukozy we krwi.
Deal Launch Smartwatch Wearable

Po niedawnej premierze nowego Rowatch 5rogbid zaprezentował już kolejny nowy smartwatch, Rowatch 6. Ten nowy model również można zamówić bezpośrednio u producenta. W tej chwili urządzenie nie jest dostępne nigdzie indziej.

Rogbid sprzedaje Rowatch 6 z dużym rabatem, aby uczcić jego premierę. Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 79,99 USD, kosztuje on obecnie zaledwie 34,99 USD dzięki obniżce o 45 USD. Wysyłka odbywa się na cały świat. Smartwatch dostępny jest w kolorze czarnym, złotym, różowym, szarym i niebieskim.

Na pierwszy rzut oka Rogbid Rowatch 6 przypomina model Apple Zegarek. Ma również prostokątny wyświetlacz z zaokrąglonymi rogami, który mierzy 2,01 cala i ma rozdzielczość 300x356 pikseli; kształt wyświetlacza określa kształt obudowy zegarka. Po prawej stronie znajduje się koronka, a po lewej czujnik.

Producent obiecuje szeroką gamę funkcji zdrowotnych, które obejmują EKG, a także pomiar poziomu cukru we krwi i ciśnienia krwi. Ponadto Rowatch 6 oferuje również standardowe funkcje, takie jak pomiar pulsu i tlenu we krwi (SpO2). W przypadku modeli tak niedrogich jak ten, najlepiej jednak traktować dokładność i wiarygodność mierzonych wartości z przymrużeniem oka. Inne funkcje wodoodpornego smartwatcha IP67 obejmują śledzenie snu, prognozę pogody, połączenia Bluetooth i ponad 100 trybów sportowych. Żywotność baterii ma wynosić do 15 dni przy typowym użytkowaniu.

Proszę spojrzeć na inne smartwatche poniżej 40 USD na Amazon.

Obraz: Rogbid
Obraz: Rogbid

Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wprowadzone przez sprzedawców detalicznych. Oferta była dostępna w momencie publikacji tej wiadomości, ale może podlegać ograniczeniom czasowym lub ilościowym.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Budżetowy smartwatch Rowatch 6 obiecuje EKG, ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi i więcej, obecnie kosztuje mniej niż połowę ceny
Marcus Schwarten, 2023-11-23 (Update: 2023-11-23)