Notebookcheck Logo

Nowe funkcje smartwatchów Garmin Fenix 7 i Forerunner 265 ujawnione

Dzienne podsumowanie, powiadomienia o odpoczynku i powiadomienia o stresie są już dostępne dla Vivoactive 5 (powyżej). (Źródło zdjęcia: Garmin).
Dzienne podsumowanie, powiadomienia o odpoczynku i powiadomienia o stresie są już dostępne dla Vivoactive 5 (powyżej). (Źródło zdjęcia: Garmin).
Po ostatnich publicznych aktualizacjach Beta, zgłoszono nowe funkcje dla smartwatchy Garmin Fenix 7 i Forerunner 265, które nie zostały wymienione w dziennikach zmian. Do menu Zdrowie i Wellness dodano trzy nowe pozycje: Podsumowanie dzienne, Alerty stresu i Alerty odpoczynku. Narzędzia te są już dostępne w innych urządzeniach do noszenia, takich jak Vivoactive 5 i Venu 3.
Smartwatch Wearable

Użytkownicy smartwatcha Garmin zgłosili kilka nowych funkcji dodanych po ostatnich aktualizacjach Public Beta, które nie zostały wymienione w dziennikach zmian. Menu Zdrowie i Wellness wyświetla teraz trzy dodatkowe pozycje: Codzienne podsumowanie, które można włączyć lub wyłączyć; Alerty stresu, które można ustawić na Wyłączone, Podczas wydarzenia lub Po wydarzeniu; oraz Alerty odpoczynku, które można włączać i wyłączać.

Codzienne podsumowanie zapewnia migawkę tego, jak stres i aktywność wpłynęły na wynik Body Battery, wyświetlany na krótko przed snem. Alerty odpoczynku odnotowują okres odpoczynku i sposób, w jaki zwiększył on poziom baterii ciała, podczas gdy alerty stresu pokazują, jak napięty okres negatywnie wpłynął na wynik. Trzy nowe pozycje w menu Zdrowie i dobre samopoczucie są wymienione obok alertów ruchu, przypominających o pozostaniu aktywnym i unikaniu długiego siedzenia. Narzędzia te są już dostępne w nowych smartwatchach Venu 3 i Vivoactive 5.

Bloger Život s Garminem, właściciel smartwatcha Fenix 7, zauważył, że nowe elementy menu pojawiły się po aktualizacji Public Beta 15.68 lub 15.69, wydanej kilka tygodni temu. Inny użytkownik smartwatcha Garmin, tym razem z modelem Forerunner 265, zauważył narzędzia dostępne po zainstalowaniu oprogramowania Public Beta 17.18, które pojawiło się mniej więcej w tym samym czasie, co aktualizacja dla Fenix 7. Aktualizacja 15.69 została również dostarczona dla smartwatchów Epix 2, Enduro 2, MARQ Gen 2 i Quatix 7, a wersja 17.18 dla urządzeń do noszenia Forerunner 255, Forerunner 955 i Forerunner 965, więc one również mogły otrzymać nowe narzędzia. Nie jest jasne, czy i kiedy Garmin oficjalnie ogłosi te drobne funkcje.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Nowe funkcje smartwatchów Garmin Fenix 7 i Forerunner 265 ujawnione
Polly Allcock, 2023-11-15 (Update: 2023-11-15)