Notebookcheck Logo

Amazfit: Nowa aktualizacja wprowadza nowe funkcje do smartwatchy

Amazfit: Nowa aktualizacja dla kilku smartwatchy z nowymi funkcjami
Amazfit: Nowa aktualizacja dla kilku smartwatchy z nowymi funkcjami
Amazfit znacznie rozszerzył zakres funkcji serii Cheetah i dodał funkcję, która jest szczególnie istotna dla biegaczy. Ma to na celu umożliwienie użytkownikom optymalnego dostosowania własnej prędkości lub planów treningowych.
Wearable Smartwatch Software

 

Amazfit oferuje w tym roku nowe urządzenia do noszenia z serią smartwatchów Amazfit Cheetah i na szczęście zapewnia im również aktualizacje oprogramowania. Obejmują one nie tylko większe i mniejsze poprawki błędów, ale także nowe funkcje. Według producenta, smartwatche Amazfit Cheetah otrzymały niedawno nową aktualizację oprogramowania, która zawiera istotne nowe funkcje.

Najważniejszą nowością jest prawdopodobnie funkcja wyświetlania wydajności biegu lub "przebiegu" w watach. Wyświetlacz ten jest ostatecznie próbą podsumowania wydajności biegania w jednej wartości, co ma na celu umożliwienie porównania różnych poziomów wysiłku. Pomiar wydajności jest teraz również dostępny na

smartwatchach Garmin; wcześniej wymagało to dodatkowych urządzeń.

 

 

Smartwatche Amazfit Cheetah mogą również przesyłać muzykę przez Bluetooth. Nowa aktualizacja oprogramowania pozwala teraz użytkownikom wybrać, czy mają automatycznie ponownie łączyć się ze słuchawkami. Zasadniczo użytkownicy będą mogli zamienić wygodę na żywotność baterii, więc dezaktywacja funkcji powinna zaoszczędzić trochę baterii.

 

Według firmy, naprawiono również problem z funkcją automatycznej pauzy. Powinna ona teraz działać poprawnie podczas biegania w terenie, ponieważ nie jest niczym niezwykłym krótkie wstrzymanie podczas forsownych, długich biegów na łonie natury. Co więcej, asystent kadencji powinien teraz działać poprawnie i dostarczać wiarygodnych informacji.

 

 

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Amazfit: Nowa aktualizacja wprowadza nowe funkcje do smartwatchy
Silvio Werner, 2023-11-11 (Update: 2023-11-11)