Notebookcheck Logo

Garmin wprowadza Sleep Coach do smartwatchów Forerunner w najnowszej aktualizacji

Garmin Forerunner 955 i Forerunner 965 (powyżej) mają teraz funkcję Sleep Coach. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin Forerunner 955 i Forerunner 965 (powyżej) mają teraz funkcję Sleep Coach. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin Sleep Coach pojawił się na niektórych smartwatchach Forerunner 955 i Forerunner 965 za pośrednictwem niezapowiedzianej aktualizacji Beta. Wersja oprogramowania 18.12 została zauważona przez kilku użytkowników, a Garmin nie opublikował jeszcze pełnego dziennika zmian. Oprócz Sleep Coach, pojawiły się sugestie dotyczące poprawek widżetów i brakującej funkcji wędrówek po aktualizacji.
Smartwatch Wearable

Użytkownicy smartwatchów Garmin Forerunner 955 i Forerunner 965 poinformowali o nowej aktualizacji Beta, w wersji 18.12. Firma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie nowego oprogramowania ani nie udostępniła pełnego dziennika zmian. Główną zmianą jest dodanie Garmin Sleep Coach, choć na razie jest on dostępny tylko w języku angielskim.

Narzędzie Sleep Coach, obsługiwane przez Firstbeat Analytics, zapewnia wgląd w to, ile snu potrzebujesz w oparciu o czynniki takie jak wiek, aktywność, poprzedni sen, drzemki i dane HRV. Użytkownicy forum Garmin zasugerowali inne możliwe ulepszenia oprogramowania w wersji 18.12, w tym drobne poprawki widżetów, takie jak ikona zegara w widżecie strefy czasowej i ulepszenie ekranu dotykowego. Inny właściciel Forerunner 965 udostępnił zestawienie towarzyszących aktualizacji oprogramowania układowego, pokazując, że GPS został zaktualizowany z wersji 7.99 do 9.03, Wi-Fi z 28.05 do 28.09, a Sensor Hub z 27.18 do 28.10; dokładnie, jakie ulepszenia one zapewniają, dopiero się okaże. Jednym z problemów z oprogramowaniem wydaje się być usunięcie narzędzia ClimbPro dla aktywności Hiking .

Poprzednia aktualizacja beta, wersja 17.26, pojawiła się około miesiąc temu i wydaje się być ostatnią iteracją w cyklu 17.xx dla urządzenia do noszenia, która przyniosła nowe funkcje, takie jak obrazy osadzone w inteligentnych powiadomieniach, drzemki i dodatkowe funkcje baterii ciała. Użytkownicy Garmin Forerunner 955 i Forerunner 965 zarejestrowani w programie Beta muszą ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji w Ustawieniach zegarka, aby uzyskać najnowszą aktualizację. Nie wiadomo, kiedy Garmin oficjalnie potwierdzi aktualizację Beta w wersji 18.12.

Przykłady Garmin Sleep Coach. (Źródło obrazu: Garmin)
Przykłady Garmin Sleep Coach. (Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Garmin wprowadza Sleep Coach do smartwatchów Forerunner w najnowszej aktualizacji
Polly Allcock, 2024-01- 6 (Update: 2024-01- 6)