Notebookcheck Logo

Premiera Modelu 3 Highland US może nastąpić w styczniu, ponieważ Tesla zapowiada powrót wersji Performance w Australii w 2024 r

W przygotowaniu jest "specjalny" Model 3 Performance (zdjęcie: Tesla)
W przygotowaniu jest "specjalny" Model 3 Performance (zdjęcie: Tesla)
Elon Musk powiedział, że Tesla "zostawiła kilka rzeczy na stole", kiedy wypuściła wersję 2017 Model 3 Performance, więc wersja 2024 Model 3 Highland Facelift Performance będzie najwyraźniej "dość wyjątkowa" Obecny pakiet Model 3 Performance może rozpędzić go od 0 do 60 w nieco ponad 3 sekundy.
E-Mobility

Pracownik Tesla Australia podzielił się dobrą wiadomością o wprowadzeniu na rynek zmaksymalizowanego wykończenia Tesla Model 3 Performance przed upływem drugiego kwartału przyszłego roku. Zakryta Tesla została niedawno przyłapana na testowanie z czymś, co wyglądało na pakiet kół sportowych i opon zimowych dla Modelu 3, wraz ze sportowymi czerwonymi zaciskami i wszystkim, tylko bez czarnych kołpaków z logo Tesli.

W tamtym czasie sądzono, że może to być wersja z najwyższej półki Modelu 3, ponieważ Highland nie został jeszcze nawet wydany, a teraz istnieje styczne potwierdzenie istnienia wspomnianego wykończenia. "Całkiem wyjątkowy" Model 3 Performance jest najwyraźniej przygotowywany do premiery w pierwszej połowie 2024 roku, co pozwoli Tesli dodać "kilka rzeczy, które zostawiliśmy na stole" podczas opracowywania 2017 Model 3 Performance.

W tym czasie Elon Musk przechodził przez "piekło produkcyjne", próbując przyspieszyć produkcję pierwszego samochodu elektrycznego Tesli średniej klasy, a wersja Performance była czymś w rodzaju refleksji.

Jednak szalenie szybka refleksja, a jeśli "specjalny" Model 3 Performance z 2024 roku rzeczywiście się zmaterializuje, tym razem może przyspieszyć od 0 do 60 mil na godzinę w mniej niż 3 sekundy. Ulepszone hamulce i specjalne opony również mogą się pojawić, a także znacznie wyższa cena niż podstawowa wersja Modelu 3 Highland, która będzie kosztować około 40 600 USD, gdy zostanie wydana na zakup w Australii w styczniu tego roku.

Przypadkowo, to właśnie wtedy Premiera Modelu 3 Highland w Stanach Zjednoczonych ale nie jest jasne, czy fani Tesli w Ameryce również otrzymają wersję Performance w tych samych ramach czasowych od stycznia do czerwca. Tesla podobno zastanawiała się nad nazwaniem "specjalnego" Modelu 3 2024 takimi rzeczami jak Plaid lub Ludicrous, ale ostatecznie zwyciężyła utarta ścieżka nazewnictwa Performance.

Proszę kupić złącze ścienne Tesla 48A z 24-calowym kablem na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Premiera Modelu 3 Highland US może nastąpić w styczniu, ponieważ Tesla zapowiada powrót wersji Performance w Australii w 2024 r
Daniel Zlatev, 2023-11-24 (Update: 2023-11-24)