Notebookcheck Logo

Garmin wypuszcza nowe wersje smartwatchów Fenix 7 Pro i Fenix 7X Pro bez Wi-Fi

Smartwatche Fenix 7/7X Pro Solar Edition są teraz dostępne bez łączności Wi-Fi. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Smartwatche Fenix 7/7X Pro Solar Edition są teraz dostępne bez łączności Wi-Fi. (Źródło zdjęcia: Garmin)
W Ameryce Północnej firma Garmin wprowadziła na rynek smartwatche Fenix 7 Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi) i Fenix 7X Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi). Nowe modele są niemal identyczne jak ich odpowiedniki z obsługą Wi-Fi, choć brakuje im aplikacji EKG i łączności Wi-Fi. Usuwa to różne funkcje związane z mapami i muzyką.
Smartwatch Wearable

Dwa nowe smartwatche Garmin, Fenix 7 Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi) i Fenix 7X Pro - Solar Edition (No Wi-Fi)pojawiły się w Ameryce Północnej. Modele te pojawiły się po cichu wcześniej w listopadzie.

Smartwatche Fenix 7 Pro i 7X Pro Solar Edition No Wi-Fi są niemal identyczne z wersjami obsługującymi Wi-Fi. Nie obsługują one jednak łączności Wi-Fi, usuwając narzędzia takie jak subskrypcyjne mapy Outdoor Maps+, mapy TopoActive do pobrania bezpośrednio na urządzenie do noszenia oraz muzykę za pośrednictwem aplikacji takich jak Spotify, Deezer czy Amazon Music. W urządzeniach No Wi-Fi brakuje również aplikacji EKG, która wykorzystuje czujniki do śledzenia sygnałów związanych z biciem serca, potencjalnie wykrywając oznaki migotania przedsionków (AFib). Jeśli chodzi o standardowe modele Fenix 7 Pro i 7X Pro Solar Edition, nowe zegarki są dostępne w kolorze Slate Grey z czarnym paskiem.

Co ciekawe, smartwatche No Wi-Fi są sprzedawane w tej samej cenie, co ich odpowiedniki z obsługą Wi-Fi, choć są one obecnie przecenione. Być może Garmin wypuścił ten wariant smartwatcha bez Wi-Fi dla osób pracujących w bezpiecznych obiektach, a nie jako sposób na obniżenie kosztów modelu podstawowego. Garmin Fenix 7 Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi) można teraz kupić w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie za US$799.99/CA$1,079.99. Fenix 7X Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi) jest dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie US$899.99/CA$1,219.99. Nie jest jasne, czy i kiedy nowe zegarki będą dostępne w innych regionach.

Fenix 7 Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi). (Źródło zdjęcia: Garmin)
Fenix 7 Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi). (Źródło zdjęcia: Garmin)
Fenix 7X Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi). (Źródło zdjęcia: Garmin)
Fenix 7X Pro - Solar Edition (bez Wi-Fi). (Źródło zdjęcia: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Garmin wypuszcza nowe wersje smartwatchów Fenix 7 Pro i Fenix 7X Pro bez Wi-Fi
Polly Allcock, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)