Notebookcheck Logo

Xiaomi potwierdza globalny Redmi Note 12 series 'Live vivid' launch event as new Redmi Note 12S stops by FCC

Xiaomi w końcu potwierdziło globalną dostępność dla serii Redmi Note 12. (Źródło zdjęć: Xiaomi)
Xiaomi w końcu potwierdziło globalną dostępność dla serii Redmi Note 12. (Źródło zdjęć: Xiaomi)
Xiaomi określiło, kiedy wprowadzi na rynek globalny serię Redmi Note 12. Pojawi się jeszcze w tym miesiącu, seria będzie składać się z Redmi Note 12 do Redmi Note 12 Pro Plus. W międzyczasie, Redmi Note 12S przeszedł przez FCC w drodze na rynek.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Xiaomi ma zamiar uruchomić serię Redmi Note 12 w końcu, po wprowadzeniu takich jak Redmi Note 12 Pro w Chinach i Indiach. Nawiasem mówiąc, były liczne przecieki Redmi Note serii 12 przed jej globalnym wprowadzeniem. Na przykład, mniej niż tydzień minął od MediaMarkt i Saturn wymieniłyRedmi Note 12 Pro Plus na swoich stronach internetowych. Z jakiegoś powodu para nadal pokazuje smartfon jako możliwy do zamówienia, chociaż żadne inne modele z serii Redmi Note 12 nie są jeszcze dostępne.

Podsumowując, Xiaomi wydało Redmi Note 12 5G, Redmi Note 12 Pro i Redmi Note 12 Pro Plus m.in. w listopadzie, ale tylko na swoim rodzimym rynku. Następnie firma sprowadziła serię do Indii z różnymi specyfikacjami. W oparciu o różne przecieki, globalne wersje serii Redmi Note 12 są takie same jak te, które Xiaomi już oferuje w Indiach. Zgodnie z tym, Xiaomi wkrótce sprzeda globalnie Redmi Note 12, Redmi Note 12 5G, Redmi Note 12 Pro i Redmi Note 12 Pro Plus, przy czym Discovery Edition pozostanie chińską wyłącznością.

Seria Redmi Note 12 pojawi się globalnie 23 marca. Podczas gdy Xiaomi nie ujawniło jeszcze cen, przecieki sugerują, że seria może być sprzedawana w cenie od 279 do 499 euro za Redmi Note 12 i Redmi Note 12 Pro Plus, odpowiednio. Tymczasem Xiaomi certyfikowało Redmi Note 12S w Federalnej Komisji Łączności (FCC) w USA, co jest typowym znakiem, że firma przygotowuje się do wydania urządzenia. Certyfikowany jako 2303CRA44A, oczekuje się, że urządzenie przeniesie kilka elementów swojego poprzednika, tj Redmi Note 11S. Podczas gdy nie wiadomo, czy Xiaomi ogłosi Redmi Note 12S podczas globalnego wydarzenia premierowego serii Redmi Note 12, FCC dostarczyło zdjęcia nadchodzącego urządzenia. Obecnie Xiaomi jest podobno o opracowaniu dwóch modeli Redmi Note 12S pod nazwami kodowymi "ocean i "morze".

(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Xiaomi potwierdza globalny Redmi Note 12 series 'Live vivid' launch event as new Redmi Note 12S stops by FCC
Alex Alderson, 2023-03-15 (Update: 2023-03-15)