Notebookcheck Logo

Pierwszy Redmi Smart Fire TV już wkrótce z 32-calowym modelem

Nowy Redmi smart TV jest pierwszym urządzeniem wyposażonym w interfejs Fire TV firmy Amazon. (Źródło obrazu: Redmi)
Nowy Redmi smart TV jest pierwszym urządzeniem wyposażonym w interfejs Fire TV firmy Amazon. (Źródło obrazu: Redmi)
Xiaomi ogłosiło, że Redmi Smart Fire TV 32 pojawi się w Indiach w marcu. Gadżet jest pierwszym od marki wyposażonym w interfejs Amazon Fire TV, umożliwiający korzystanie z takich funkcji jak komendy głosowe Alexa. Urządzenie posiada wbudowany system głośników o mocy 20 W z systemem Dolby Audio oraz Vivid Picture Engine.
Smart Home Gadget

Xiaomi Redmi Smart Fire TV 32 zostanie wprowadzony do sprzedaży w Indiach 21 marca. Gadżet jest pierwszym telewizorem marki Redmi wykorzystującym interfejs Amazon Fire TV. Fire OS 7 pozwala na strumieniowanie treści z takich aplikacji jak Prime Video, Netflix i Disney+ oraz umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą komend głosowych Amazon Alexa. Gadżet posiada rozdzielczość 1366 x 768 px z częstotliwością odświeżania 60Hz oraz ALLM.

Redmi Smart Fire TV generuje obraz w jakości HD dzięki Vivid Picture Engine dostarczającemu ponad 16 milionów kolorów. Wbudowane głośniki o mocy 20 W zapewniają dźwięk ze wsparciem dla Dolby Audio, DTS-HD i DTS Virtual X. Do telewizora można bezprzewodowo podłączyć gadżety za pomocą Bluetooth 5.0 i rzucać z urządzenia mobilnego za pomocą Apple AirPlay lub Miracast. Fizyczne porty w urządzeniu to HDMI ARC, HDMI, USB 2.0 i Ethernet. Telewizor zasila 65-bitowy procesor Quad-core z GPU Mali G31 MP2 z pamięcią 1GB + 8GB. 32-calowy model ma 96,9% współczynnik screen-to-body ratio z bezelową konstrukcją z trzech stron.

Redmi Smart Fire TV 32 zostanie zdyskontowany do ₹11,999 (~US$146) w momencie premiery; MSRP gadżetu wynosi ₹24,999 (~US$304), co oznacza, że dostaniesz 52% zniżki. Telewizor będzie dostępny za pośrednictwem sklepu Xiaomi oraz Amazon, gdzie klientom oferowana jest również darmowa 12-miesięczna subskrypcja Prime. Nie jest jasne, czy i kiedy telewizor zostanie uruchomiony na innych rynkach.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Pierwszy Redmi Smart Fire TV już wkrótce z 32-calowym modelem
Polly Allcock, 2023-03-15 (Update: 2023-03-15)