Notebookcheck Logo

Nowy Xiaomi Mijia Robot Vacuum 3S odsłonięty

Xiaomi Mijia Robot Vacuum 3S posiada moc ssania do 4000 Pa. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Robot Vacuum 3S posiada moc ssania do 4000 Pa. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi ujawniło Mijia Robot Vacuum 3S w Chinach na targach Youpin. Korzystając z podwójnych głowic obrotowych, robot może odkurzać z mocą ssania do 4000 Pa i mopować. Gadżet wykorzystuje nawigację LDS i technologię unikania przeszkód stereo, aby szybko i bezpiecznie poruszać się po domu, a użytkownik może kontrolować urządzenie za pomocą poleceń głosowych.
Smart Home Gadget

Xiaomi Mijia Robot Vacuum 3S wkrótce wprowadzi do sprzedaży w Chinach na Youpin. Flagowy model będzie miał do 4000 Pa mocy ssania i podwójne szybkoobrotowe głowice mopa do głębokiego usuwania plam. Użytkownik może wybrać jeden z trzech inteligentnych poziomów wody, a materiał blokujący wodę zwiększa moc czyszczenia mopa.

Pokładowa nawigacja LDS pomaga robotowi Mijia Robot Vacuum 3S zaplanować efektywną trasę, a technologia stereofonicznego unikania przeszkód 3D zapobiega wpadaniu gadżetu na obiekty wokół domu. Robot ma wytrzymałe koła, które pomagają mu wspinać się na wysokość do 2 cm (~0,70-in), co może pomóc mu w przemieszczaniu się między pokojami. Plus, jego 97 mm (~3.82-in) wysoki korpus pozwala mu czyścić pod meblami.

Możesz otrzymywać aktualizacje OTA za pośrednictwem aplikacji Mijia, gdzie możesz dostosować ustawienia robota próżniowego 3S; alternatywnie, możesz kontrolować gadżet za pomocą poleceń głosowych Xiao AI. Wsparcie dla ekosystemu Mijia umożliwia uruchomienie robota próżniowego za pomocą innych inteligentnych gadżetów domowych; na przykład robot próżniowy może rozpocząć sprzątanie, gdy zamkniesz za sobą inteligentne drzwi wejściowe. Xiaomi Mijia Robot Vacuum 3S będzie kosztować 1799 juanów (~261 USD). Nie jest jasne, kiedy dokładnie urządzenie zostanie wprowadzone na rynek i czy firma zamierza sprzedawać je na innych rynkach.

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Nowy Xiaomi Mijia Robot Vacuum 3S odsłonięty
Polly Allcock, 2023-03-17 (Update: 2023-03-17)