Notebookcheck Logo

Xiaomi 13 Pro wypada gorzej od konkurencji w analizie aparatów fotograficznych

Xiaomi 13 Pro dorównuje tylko Xiaomi 12S Ultra w testach aparatu. (Źródło obrazu: NotebookCheck)
Xiaomi 13 Pro dorównuje tylko Xiaomi 12S Ultra w testach aparatu. (Źródło obrazu: NotebookCheck)
Xiaomi 13 Pro to najnowszy flagowiec firmy z aparatem. Jednak nie może się równać z wydajnością aparatu z najlepszego jak dotąd wysiłku Xiaomi, Mi 11 Ultra. Podczas gdy Xiaomi 13 Pro wypada ogólnie dobrze, nie może również uzurpować sobie prawa do Xiaomi 12S Ultra.
Android Camera Smartphone

Na stronie Xiaomi 13 Pro jest jednym z niewielu smartfonów, które mogą pochwalić się 1-calowym aparatem głównym, który firma dostroiła z pomocą Leica. Testy aparatu DxOMark ujawniają jednak kilka słabych punktów w porównaniu z innymi urządzeniami premium, co stwierdziliśmy podczas naszych testów. Na przykład.Xiaomi 13 Prowypada gorzej odMagic5 Pro, który Honor pokazał w zeszłym miesiącu podczas MWC 2023 w Barcelonie. The Magic5 Pro pozostaje numerem 1 wśród smartfonów DxOMark's leaderboard również, z Mate 50 Pro oraz Pixel 7 Pro daleko z tyłu, odpowiednio na drugim i trzecim miejscu.

Według "DxOMark, tj.Xiaomi 13 Procierpi na błędy autofokusa, niestabilność ekspozycji, artefakty halo, kompresję tonalną i powolny spust migawki. To ostatnie jest szczególnie prawdziwe w scenach o wysokim kontraście, co utrudnia uchwycenie ruchomych obiektów. Nie można jednak powiedzieć, że np.Xiaomi 13 Proma złe aparaty. Wręcz przeciwnie, urządzenie w większości dobrze eksponuje ujęcia i rejestruje przyzwoitą ilość szczegółów podczas robienia zdjęć czy kręcenia filmów. StronaXiaomi 13 Proma też dobrej jakości aparat z zoomem, a także szeroki zakres dynamiczny w słabych warunkach oświetleniowych.

To samo dotyczy audio, żywotności baterii i wyświetlacza Xiaomi 13 Pro, które wszystkie nie spełniają oczekiwań. Ponownie, Apple's, Google's, Honor's, Huawei's i Samsung flagowce obecnej generacji przyćmiewająXiaomi 13 Prow tych aspektach. Dla porównania.Xiaomi 13 Projest na razie tylko flagowym smartfonem firmy i może stracić ten status za kilka miesięcy wraz z Xiaomi 13 Ultra. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Recenzja Xiaomi 13 Pro dla naszych pełnych myśli na temat urządzenia i jak porównuje się z rówieśnikami.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Xiaomi 13 Pro wypada gorzej od konkurencji w analizie aparatów fotograficznych
Alex Alderson, 2023-03-17 (Update: 2023-03-17)