Notebookcheck Logo

Xiaomi Redmi Book 16 2024, Redmi Watch 4 i Redmi Buds 5 Pro zadebiutują w przyszłym tygodniu wraz ze smartfonami Redmi K70

Redmi Watch 4 prawdopodobnie nie pojawi się poza Chinami do początku 2024 roku. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Redmi Watch 4 prawdopodobnie nie pojawi się poza Chinami do początku 2024 roku. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Xiaomi ujawniło, że podczas przyszłotygodniowej premiery serii Redmi K70 zaprezentuje również co najmniej trzy inne urządzenia marki Redmi. Do tej pory firma zaprezentowała Redmi Book 16 2024, Redmi Watch 4 i Redmi Buds 5 Pro, ponieważ Xiaomi nadal rozszerza ekosystem Redmi.
Laptop / Notebook Smartwatch Wearable Accessory

Xiaomi ogłosiło plany rozszerzenia przyszłotygodniowej premiery Redmi K70 poza zestaw nowych smartfonów. Dla porównania, firma drażniła Redmi K70E i Redmi K70 Pro na razie z MediaTek Dimensity 8300 Ultra i Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 odpowiednio. Dodatkowo potwierdzono, że na targach pojawią się co najmniej trzy inne urządzenia, z wyłączeniem domniemanego Redmi K70.

Pierwszym z nich jest Redmi Book 16 2024, odświeżony laptop do gier, który będzie wyposażony w 47 W procesor. Wyposażony w trzy porty USB typu A, jeden USB typu C (prawdopodobnie Thunderbolt 4), HDMI, gniazdo 3,5 mm i skaner linii papilarnych, Redmi Book 16 (2024) może być Xiaomi TM221, który pojawił się w Geekbench kilka dni temu. Podsumowując, laptop pojawił się na platformie benchmarkowej z Core i5-14500HX i Core i9-14900HX, parą procesorów Raptor Lake Refresh, a nie nadchodzącymi alternatywami Intela Meteor Lake.

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)

Podczas gdy Xiaomi na razie ukrywa większość szczegółów technicznych, zasugerowało, że laptop zostanie wprowadzony na rynek w cenie poniżej 5000 CNY (~ 700 USD), podkreślając jego referencje ze średniej półki. Dodatkowo, Xiaomi zaprezentowało Redmi Watch 4, jak na razie tylko w dwóch opcjach kolorystycznych, ale z pięcioma towarzyszącymi paskami do zegarków. Biorąc pod uwagę tylko poniższe zdjęcie, Redmi Watch 4 przypomina ostatnie projekty Apple Watch, takie jak płaski wyświetlacz i wyraźne krawędzie ramki serii Watch Ultra, ale zaokrągloną ramkę, taką jakWatch Series 9.

Co więcej, Redmi Watch 4 wydaje się polegać na cyfrowej koronie jako jedynym przycisku sprzętowym, a także wymiennych paskach do zegarków dla dodatkowych opcji dostosowywania. Dopełnieniem trio jest Redmi Buds 5 Pro, bardziej premium alternatywa dlaRedmi Buds 5którą Xiaomi zaprezentowało w czarnych, białych i niebieskich wykończeniach. Na podstawie poniższego zdjęcia wygląda na to, że Xiaomi odróżniło nowy model Pro od zwykłegoRedmi Buds 5z dodatkowymi mikrofonami, prawdopodobnie w celu poprawy redukcji szumów, a także ze zmienionymi pinami ładowania i przeprojektowanym etui ładującym. Podobnie jak w przypadku większości premier Xiaomi, Redmi Book 16 2024, Redmi Watch 4 i Redmi Buds 5 Pro zadebiutują najpierw w Chinach, zanim trafią na inne rynki.

Zakup Xiaomi Redmi Note 12 4G na Amazon

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Xiaomi Redmi Book 16 2024, Redmi Watch 4 i Redmi Buds 5 Pro zadebiutują w przyszłym tygodniu wraz ze smartfonami Redmi K70
Alex Alderson, 2023-11-25 (Update: 2023-11-25)