Notebookcheck Logo

Wyświetlacz OnePlus 12 zapowiadany jako najlepszy w branży smartfonów przed premierą

Wyświetlacz modelu 12 ma mieć rozdzielczość 2K i wiele więcej. (Źródło: OnePlus)
Wyświetlacz modelu 12 ma mieć rozdzielczość 2K i wiele więcej. (Źródło: OnePlus)
OnePlus współpracował z BOE, aby stworzyć 12 z tym, co OEM nazywa teraz wyświetlaczem smartfona Android o najwyższych standardach w branży. Jest teraz reklamowany jako szczególnie przyjazny dla zdrowia oczu pomimo rzekomej ultra-wysokiej jasności i ma nową funkcję użyteczności, która zadebiutowała w Ace 2 Pro. W międzyczasie urządzenie uzyskało więcej certyfikatów na drodze do globalnej premiery.
5G Android Leaks / Rumors OnePlus Smartphone Touchscreen

OnePlus wcześniej reklamował swój nadchodzący "10-letni" flagowy smartfon smartfon jako ten, który pobił wiele rekordów DisplayMate jeszcze przed jego oficjalną premierą; wtedy też OEM nie sprecyzował, które z nich lub pod jakim względem dokładnie.

Z drugiej strony, jeden lub więcej z nich może odnosić się do ochrony oczuwedług prezesa chińskiego oddziału OnePlus, Li Jie Louisa. Dyrektor zdecydował, że wyświetlacz 12 wyświetlacz jest tak dobry, że zasługuje na jeszcze jedno głębokie nurkowanie na Weibopodkreślając, że tym razem stanie się on "punktem odniesienia dla branży" pod względem komfortu i doświadczenia użytkownika.

Wyświetlacz modelu 12 " X1" został pozyskany od BOE zamiast historyczny Partner OnePlus Samsungniemniej jednak partnerzy zapewniają, że spędzili 2 lata, aby nowy panel 2K był tak jasny i płynny, jak to tylko możliwe.

Li Jie Louis zasugerował również, że będzie zawierał nowy Rain Touch którą można było zobaczyć tylko w Ace 2 Pro do tej pory. Cały ten nowy szum nie zawiera daty premiery nadchodzącego 11 następcy; z drugiej strony, sądząc po postępach https://www.mysmartprice.com/gear/oneplus-12-global-variant-nbtc-listing/, ostatnio osiągając NBTC zatwierdzenie pod globalnym numerem modeluto wydarzenie nie może być w tym momencie odległe.

Proszę kupić OnePlus Buds Pro 2 na Amazon

Globalny OnePlus 12 pojawia się w kolejnych wyciekach dokumentacji. (Źródło: NBTC za pośrednictwem MySmartPrice)
Globalny OnePlus 12 pojawia się w kolejnych wyciekach dokumentacji. (Źródło: NBTC za pośrednictwem MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Wyświetlacz OnePlus 12 zapowiadany jako najlepszy w branży smartfonów przed premierą
Deirdre O'Donnell, 2023-11-20 (Update: 2023-11-20)