Notebookcheck Logo

Data premiery OnePlus 12 została uznana za oficjalną po ogłoszeniu wydarzenia z okazji 10-lecia firmy

Pete Lau pozuje do "10-letniej" promocji. (Źródło: OnePlus)
Pete Lau pozuje do "10-letniej" promocji. (Źródło: OnePlus)
OnePlus ogłosił, że będzie świętować swoją dziesiątą rocznicę na początku grudnia 2023 roku, podczas wydarzenia, które teraz ma również zaprezentować kolejny flagowy smartfon OEM Android. Model 12 ma prześcignąć swoich poprzedników (i konkurentów) jak nigdy dotąd dzięki najnowocześniejszej technologii aparatu i wyświetlacza.
5G Android Leaks / Rumors OnePlus Smartphone

OnePlus grał w nadchodzącą zapowiedź flagowca Android gra podkreślając urządzenia oEM zdecydował jednak, że teraz nadszedł czas, aby stać się poważnym, ujawniając datę kolejnej dużej konferencji prasowej.

Firma nie potwierdziła jeszcze wprost, że długo oczekiwany 12 rzeczywiście zadebiutuje podczas tego wydarzenia - jednak oznaczyła go jako swój "10-letni flagowiec" na Weibo, co ładnie komponuje się z tematem najnowszej promocji.

Z drugiej strony, data, o której mowa, to 4 grudnia 2023 rokupodczas gdy OnePlus zawsze definiował swoją "datę urodzenia" jako 17 grudnia 2013 roku. Z drugiej strony, potencjalnie wczesna impreza rocznicowa może dać producentowi OEM szansę na wypuszczenie 12 bliżej późniejszej daty w Chinach - lub nawet uruchomienie go na całym świecie.

Tak czy inaczej, można oczekiwać, że OnePlus wypuści urządzenie, które wygląda zupełnie jak istniejące 11aczkolwiek z "nowymi" i ulepszonymi kamerami (opracowanymi przez OPPO Find-własny zespół, według Prezes OnePlus China Li Jie Louis), rzekomo hiper-zaawansowany wyświetlacz wyświetlacz i Snapdragon 8 Gen 3 SoC zdolny do niektórych najszybsze prędkości w branży.

Proszę kupić OnePlus Nord N30 5G na Amazon

Nowy rocznicowy plakat OnePlus. (Źródło: OnePlus via Weibo)
Nowy rocznicowy plakat OnePlus. (Źródło: OnePlus via Weibo)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Data premiery OnePlus 12 została uznana za oficjalną po ogłoszeniu wydarzenia z okazji 10-lecia firmy
Deirdre O'Donnell, 2023-11-21 (Update: 2023-11-21)