Notebookcheck Logo

Smartfony OnePlus otrzymają Microsoft Phone Link za pośrednictwem OxygenOS 14

Phone Link pojawia się w OnePlus. (Źródło: OnePlus)
Phone Link pojawia się w OnePlus. (Źródło: OnePlus)
OnePlus ogłosił, że jego kolejna duża stabilna aktualizacja oprogramowania dla smartfonów Android zapewni im kompatybilność z Microsoft Phone Link. Kwalifikujące się urządzenia będą więc miały zupełnie nowy sposób przenoszenia połączeń, powiadomień i zdjęć na komputery użytkowników z systemem Windows, nie wspominając o całym interfejsie użytkownika, jeśli zajdzie taka potrzeba.
5G Android Desktop Laptop / Notebook OnePlus Smartphone Software

Microsoft Phone Link pojawił się w OnePlus smartfony, zgodnie z najnowszą oficjalną funkcją społeczności OEM podgląd. Integracja między urządzeniami marki własnej giganta z Redmond integracja ma na celu wyeliminowanie pokusy ciągłego wybierania Państwa urządzenie mobilne podczas pracy na komputerze PC.

Odbywa się to poprzez mieszanie monitów powiadomień z podłączonego smartfona do Windows UI, dzięki czemu użytkownik OnePlus może je sprawdzić lub otworzyć w swoim czasie. Podobnie, komputer może być użyty do przejęcia urządzenia mobilnego połączeń (lub nie) lub sprawdzić zawartość całego wyświetlacza, jeśli to konieczne, poprzez dublowanie ekranu.

Microsoft Phone Link dla smartfonów OnePlus można również ustawić tak, aby otwierał aplikację galerii zdjęć automatycznie, co ma ułatwić wybieranie lub usuwanie zdjęć, a także pozwala użytkownikowi na przeszczepianie ich bezpośrednio do wiadomości e-mail, a nawet do slajdów PowerPoint.

Zadebiutuje wraz z innymi nowościami OxygenOS 14(OOS 14), takimi jak File Dock, Smart Cutout i Trinity Engine w związku ze zbliżającą się premierą stabilnej wersji aktualizacji oprogramowania. W związku z tym kwalifikowalność do nowej usługi integracji własnej zależy od miejsca danego urządzenia na aktualnej mapie drogowej mapie drogowej wersji betachociaż funkcja jest wspierana dla szybką i łatwą konfigurację, gdy tylko będzie dostępna.

Nie mogą Państwo czekać na stabilną wersję OOS 14? Proszę pobrać urządzenie w wersji beta Nord N30 5G na Amazon!

OnePlus zapowiada OOS 14 z aktualizacją do Phone Link. (Źródło: OnePlus Community)
OnePlus zapowiada OOS 14 z aktualizacją do Phone Link. (Źródło: OnePlus Community)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Smartfony OnePlus otrzymają Microsoft Phone Link za pośrednictwem OxygenOS 14
Deirdre O'Donnell, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)