Notebookcheck Logo

Zwiastun gry Assassin's Creed Mirage i data premiery ujawnione

Ubisoft oficjalnie zaprezentował Assassin's Creed Mirage (zdjęcie od Ubisoft)
Ubisoft oficjalnie zaprezentował Assassin's Creed Mirage (zdjęcie od Ubisoft)
Ubisoft oficjalnie potwierdził, że w Assassin's Creed Mirage będzie można zagrać 12 października 2023 roku. Gra będzie dostępna na konsolach poprzedniej i obecnej generacji, PC i Ubisoft+. Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowe zadanie.
Console Desktop Gaming

Sony PlayStation Showcase było gospodarzem wielu niespodzianek i równie wielu rozczarowań. Bardzo oczekiwane tytuły, takie jak trylogia Metal Gear Solid, Alan Wake 2, Dragon's Dogma 2 i Marvel's Spider-Man 2 mogły skraść show, ale było coś w zanadrzu dla entuzjastów Assassin's Creedrównież. Ubisoft zaprezentował rozgrywkę z gry Assassin's Creed Mirage https://www.youtube.com/watch?v=G97lx7orMN8i ujawnił datę premiery.

Gra będzie dostępna na wszystkich platformach (PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S|X, Xbox One i Ubisoft+) 12 października 2023 roku. Kontynuuje ona wydarzenia z Assassin's Creed Valhalla, stawiając gracza w roli Basima. Akcja Assassin's Creed Mirage rozgrywa się w Bagdadzie, dwadzieścia lat po wydarzeniach z poprzedniej gry. Ogólnie rzecz biorąc, jego estetyka nawiązuje do starszych gier Assassin's Creed. Wieloletni fani serii będą zadowoleni, wiedząc, że Ubisoft ukrył odniesienia do poprzednich gier na całej mapie.

Niektóre stare mechaniki, takie jak możliwość przeskakiwania nad obiektami, powracają w Assassin's Creed Mirage. Ubisoft wyrwał nawet stronę z gry Splinter Cell's pozwalając graczom zabijać wiele celów jednocześnie. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży na wszystkich głównych platformach. Ci, którzy zdecydują się na wcześniejszy zakup, otrzymają dodatkowe zadanie zatytułowane "Czterdziestu złodziei".

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Zwiastun gry Assassin's Creed Mirage i data premiery ujawnione
Anil Ganti, 2023-05-25 (Update: 2023-05-25)