Notebookcheck Logo

Smartwatch z ukrytym wyświetlaczem Garmin Lily pojawia się w dwóch nowych wersjach

Smartwatch Garmin Lily jest teraz dostępny w dwóch nowych wersjach kolorystycznych. (Źródło obrazu: Garmin)
Smartwatch Garmin Lily jest teraz dostępny w dwóch nowych wersjach kolorystycznych. (Źródło obrazu: Garmin)
Smartwatch Garmin Lily jest teraz dostępny w dwóch nowych wersjach kolorystycznych, złoto-różowej Sport Edition i złoto-szarej Classic Edition. Urządzenie, które ma ukryty wyświetlacz, może śledzić tętno i poziom tlenu we krwi. Inne funkcje obejmują Garmin Morning Report, monitorowanie Body Battery i udostępnianie lokalizacji w czasie rzeczywistym.
Smartwatch Wearable

Garmin zapowiedział dwie nowe wersje kolorystyczne swojego smartwatcha Lily. Wersja Sport Edition jest teraz dostępna z ramką w kolorze kremowego złota i obudową w kolorze dust rose (różowym) z silikonową opaską, natomiast nowa wersja Classic Edition ma tę samą ramkę w kolorze kremowego złota z obudową w kolorze szarym Braloba i skórzaną opaską.

Smartwatch Garmin Lily, który zadebiutował w 2021 roku, ma wzorzystą soczewkę z ukrytym ekranem dotykowym, aktywowanym po przekręceniu nadgarstka lub dotknięciu ekranu. Korpus zegarka ma szerokość 34 mm (~1,34 cala), a gadżet może wytrzymać do pięciu dni na jednym ładowaniu. Możesz użyć tego urządzenia do pomiaru parametrów zdrowotnych, takich jak tętno i poziom tlenu we krwi lub śledzić poziom stresu, jakość snu, nawodnienie i oddychanie. Ponadto, funkcja monitorowania energii Body Battery firmy Garmin może sugerować najlepsze pory pracy lub odpoczynku każdego dnia.

Dostępne jest również popularne narzędzie Morning Report, czyli dzienne podsumowanie pokazujące takie informacje jak pierwsze wydarzenie z kalendarza, cel kroków i poziom energii. Inne funkcje obejmują odpowiadanie na teksty z telefonu Android i udostępnianie wybranym kontaktom swojej lokalizacji na żywo. Smartwatch Garmin Lily można kupić w wersji kolorystycznej Sport Edition za 199,99 USD. Wersja Classic Edition jest droższa i kosztuje 249,99 USD.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Smartwatch z ukrytym wyświetlaczem Garmin Lily pojawia się w dwóch nowych wersjach
Polly Allcock, 2023-03-16 (Update: 2023-03-16)