Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Tab A9 i A9 Plus pojawiają się w nowych przeciekach przedpremierowych

Schemat Galaxy Tab A9. (Źródło: FCC)
Schemat Galaxy Tab A9. (Źródło: FCC)
Samsung Galaxy Tab A9 Plus (lub A9+) znalazł czas, aby pojawić się w kolejnym nowym przecieku przed oficjalnym debiutem. W tym przypadku przyniósł swoje waniliowe rodzeństwo A9, co sprawia, że nadchodzący tablet Android sprawia wrażenie jeszcze bardziej przystępnego cenowo w momencie premiery. Na przykład będzie miał 4G / LTE w przeciwieństwie do 5G w modelu Plus.
5G Android Benchmark Leaks / Rumors Software Tablet Touchscreen

Nadchodząca seria tabletów Samsung Galaxy Tab A9 doczekała się wariantu waniliowego. Ten zwykły A9 dołączył do inauguracyjnej Wersja Plus na stronie NBTC co potwierdza ich odpowiednie nazwy i numery modeli.

W związku z tym Galaxy Tab A9 to SM-X115podczas gdy Tab A9 Plus (lub A9+) ma oznaczenie SM-X216 identyfikator z wycieku FCC. W tej notatce ten pierwszy złożył również wizytę https://fcc.io/ZCASMX115 do tego regulatora, który zawiera obrazy na żywo sugerujące bardzo konwencjonalną konstrukcję tabletu Samsunga (z potencjalnie mniej niż gwiezdnymi kątami widzenia). Wygląda również na to, że zarówno Tab A9, jak i A9+ będą miały porty USB-C do ładowania 15 W, nie wspominając o 3.gniazdach 5 mm.

Wygląda jednak na to, że A9 będzie zdecydowanie najmniejszym tabletem z tej serii, o wymiarach 210,7 x 124,7 mm i baterii, która przy pojemności znamionowej wynoszącej 5100 mAh zgodnie z testami UL, nie będzie dużo większa niż w przeciętnym smartfonie smartfon o podobnej specyfikacji.

W tej notatce SM-X115 pojawił się również na Geekbench w kolejnym wycieku, który wskazuje na to samo Android 13-oparty na systemie operacyjnym i 4 GB pamięci RAM jak A9+. Ma jednak inny, prawdopodobnie Qualcomm, SoC z 6 rdzeniami taktowanymi zegarem 2 GHz i 2 dodatkowymi 2,2 GHz.

Są to specyfikacje związane z dowolną liczbą procesorów Snapdragon, ostatnio z 4 Gen 2. Jednak A9 ma teraz obsługiwać 4G/LTEw przeciwieństwie do aktualizacji do 5G w jego odpowiedniku Plus. W związku z tym, niezależnie od tego, jaki krzem otrzyma, jest prawie pewne, że będzie kosztował jeszcze mniej niż nadchodzący nowy flagowiec z serii Tab A.

Kup Tab A8 na Amazon

Seria Tab A9 przeszła przez NBTC...
Seria Tab A9 przeszła przez NBTC...
fCC...
fCC...
i testy UL. (Źródło: NBTC, FCC, UL via MySmartPrice)
i testy UL. (Źródło: NBTC, FCC, UL via MySmartPrice)
Tymczasem w Geekbench pojawił się "Tab A9 4G". (Źródło: (Źródło: Geekbench))
Tymczasem w Geekbench pojawił się "Tab A9 4G". (Źródło: (Źródło: Geekbench))
 
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Samsung Galaxy Tab A9 i A9 Plus pojawiają się w nowych przeciekach przedpremierowych
Deirdre O'Donnell, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)