Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Tab A9 Plus wyciekł z super-budżetową specyfikacją tabletu przed premierą

Tablet z serii Galaxy Tab A. (Źródło: Samsung)
Tablet z serii Galaxy Tab A. (Źródło: Samsung)
Samsung nie może już dłużej utrzymywać premiery Galaxy Tab A9 Plus (lub A9+) w tajemnicy, dzięki Federalnej Komisji Łączności (FCC) i wykorzystaniu pełnej nazwy produktu nadchodzącego tabletu Android w jego rejestracji. Tablet jest teraz przedstawiany jako posiadający znacznie niższą specyfikację niż, powiedzmy, Tab S9 FE, ale może być w stanie zaoferować rozrywkę opartą na 5G w dobrej cenie.
5G Android Leaks / Rumors Tablet

Samsung Galaxy Tab A9+ może zawdzięczać nowy symbol w swojej nazwie możliwości korzystania z 5Gzgodnie z nową rejestracją FCC https://notebook-check.com/typo3/fcc.io/ZCASMX210. Organ regulacyjny jednoznacznie zidentyfikował tablet pod tą nazwą, a także jego numer modelu (SM-X210), zatwierdzając go do sprzedaży przed jego pewnym debiutem.

Uważa się, że A9+ zawdzięcza swoją nową łączność procesorowi Snapdragon 695 SoC, który może być również odpowiedzialny za dwuzakresowe Wi-Fi 5 i Bluetooth ze specyfikacją BLE5. W związku z tym tablet wydaje się mieć niemal przystępną cenę smartfon specyfikacje - jednak, TÜV Rheinland ocenił również tablet i stwierdził, że ma on taką samą pojemność znamionową 7 040 mAh, jak jego A8 poprzednik.

Tab A9+ może również korzystać z tego samego zasilacza EP-T1510, ograniczonego do mocy wyjściowej 15 W, aby naładować tę baterię. Z drugiej strony, te niewielkie kompromisy w zakresie ulepszeń mogą nadać szczególnie rozsądną cenę nowemu tabletowi Samsunga w momencie jego premiery - a ponadto może mieć Android 13 po wyjęciu z pudełka.

Tablet Galaxy Tab A9+ pojawia się w nowych przeciekach przed premierą. (Źródło: FCC, TÜV Rheinland via MySmartPrice)
Tablet Galaxy Tab A9+ pojawia się w nowych przeciekach przed premierą. (Źródło: FCC, TÜV Rheinland via MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Samsung Galaxy Tab A9 Plus wyciekł z super-budżetową specyfikacją tabletu przed premierą
Deirdre O'Donnell, 2023-09-14 (Update: 2023-09-14)