Notebookcheck Logo

Pierwszy fizyczny szczegół Nintendo Switch 2 potencjalnie ujawniony w kolorowej teorii Super Switch YouTubera

Pierwsze fizyczne szczegóły na temat następcy Nintendo Switch 2/Switch zostały przedstawione w kolorowej teorii. (Źródło obrazu: GameXplain/Nintendo - edytowane)
Pierwsze fizyczne szczegóły na temat następcy Nintendo Switch 2/Switch zostały przedstawione w kolorowej teorii. (Źródło obrazu: GameXplain/Nintendo - edytowane)
Pewien YouTuber uważa, że dostrzegł potencjalnie pierwszy fizyczny szczegół Nintendo Switch 2. Wygląda na to, że w niedawnej transmisji Nintendo Direct mogły pojawić się wskazówki nawiązujące do różnic między następcą Switcha a obecnym Switch. W rzeczywistości gospodarz wideo określa nawet Switch 2 jako Super Switch ze względu na dostrzeżone wskazówki.
Console Leaks / Rumors Gaming

Nowy film z bardzo popularnego kanału GameXplain skupił się na przeoczonym szczególe z ostatniego pokazu Nintendo Direct. Gospodarz klipu Jake Steinberg nie powstrzymuje się, twierdząc, że zauważył fizyczny szczegół dotyczący Nintendo Switch 2, który następnie nazywa również Super Switch. Najwyraźniej wszystko sprowadza się do wyboru kolorów przycisków, które można zobaczyć w klipach nadchodzących remake'ów, które zostały pokazane w najnowszym Nintendo Direct broadcast.

Na początek jako dowód pokazano klipy z Super Mario RPG. Ujęcie z japońskiej wersji Super Famicom pokazuje czerwony przycisk A, żółty przycisk B, zielony przycisk Y i niebieski przycisk X. Amerykańska wersja konsoli, Super Nintendo Entertainment System, ma fioletowe i lawendowe przyciski, jak pokazano w innym klipie (warto tutaj zaznaczyć, że regiony PAL, takie jak Wielka Brytania, podążały za japońskim projektem SNES, więc miały wielokolorowe przyciski). Ale remake Super Mario RPG nadchodzący na Nintendo Switch pokazuje czerwony przycisk A do ataku, mimo że obecny Switch nie ma wielokolorowych przycisków A, B, X, Y.

Steinberg próbuje udowodnić swoją teorię, wskazując na podobny motyw przycisków, który można znaleźć w Paper Mario: The Thousand-Year Door. Tytuł ten pierwotnie ukazał się na konsolę GameCube, a końcówki kolorów przycisków użyte w grze pasowały do kontrolera konsoli. Jednak demo remake'u, który pojawi się na Switchu w 2024 roku, pokazuje czerwony przycisk A, żółty przycisk B i zielony przycisk Y do sterowania. Gospodarz nie wierzy, że to tylko przypadkowy wybór Nintendo i że to raczej kolory końcówek przycisków pokazane w remake'ach pasują do tych z jeszcze niewydanej konsoli konsoli.

Ponieważ te zremasterowane gry są przeznaczone na OG Switch, istnieje również wskazanie na Switch 2 chociaż jest to powszechnie oczekiwane w przypadku konsoli nowej generacji. Jeśli chodzi o nazwę "Super Switch", co ciekawe, Nintendo zmieniło kolory przycisków kontrolera między NES i SNES z jednokolorowych na wielokolorowe i to samo stało się między 3DS i NEW 3DS. Podczas gdy "NEW Nintendo Switch" byłoby prawdopodobnie mylącą nazwą dla następcy Switcha, "Super Nintendo Switch" z pewnością pomogłoby rozróżnić dwie generacje modeli.

Kup model Nintendo Switch OLED na Amazon

Super Mario RPG na Switcha. (Źródło obrazu: Nintendo)
Super Mario RPG na Switcha
Paper Mario na Switcha. (Źródło obrazu: Nintendo)
Paper Mario na Switcha

Źródło(a)

GameXplain & Nintendo

Obraz zwiastuna (edytowany): GameXplain & Nintendo

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Pierwszy fizyczny szczegół Nintendo Switch 2 potencjalnie ujawniony w kolorowej teorii Super Switch YouTubera
Daniel R Deakin, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)